Teraz jest niedziela, 29 listopada 2020, 00:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 pytanie...do ludzi w pelni korzystajacych z PS 11 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Jak widać mało, kto odpowiedział Ci „capone” na Twoje pytanie a wiesz dlaczego .....?
Ponieważ ty chcesz otrzymać gotową receptę na Twoje bolączki – jak to ująłeś montujesz na PS już kilka lat i ....... Już w drugim poście otrzymałeś odpowiedź na Twoje kłopoty, ale Ty niestety nie czytasz tego, co piszą Tobie osoby, które mają b.duży zasób wiedzy nie tylko teoretycznej ale (w szczególności – testy, samoistne szukanie rozwiązań pojawiających się problemów-chochlików) i praktycznej na temat Pinnacle Studio. Tak jak i na innych forach ludzie chcą od razu odpowiedzi na ich problem, jak wyskoczy im w wyszukiwarce 600 lub 6000 odnośników (domniemanych rozwiązań) to nie chce się im trochę pomęczyć i poczytać tylko wola iść na łatwiznę i zakładają kolejny taki sam temat. Nawet jeśli ktoś jest tak dobry, uprzejmy i cierpliwy (streści w jednym poście ze 20 wypowiedzi i podsumuje cały bałagan) to dostanie jeszcze za to OPR, że się powtarza. Może to zabrzmi głupio, ale najpierw przeczytałbym instrukcję (nawet 2x – jest w j. polskim) a potem różne fora, na których jest tyle informacji, że każdy z zainteresowanych może powiększyć swoje wiedzę na tyle, aby mógł sobie dać radę nawet z tak prostym oprogramowaniem jak PS.

ps. Wydaje mi się, że chyba nie ma na świecie człowieka, który by „poznał w pełni” oprogramowanie na którym „pracuje”.

Jeszcze na koniec, wypowiedzi takie jak:

Cytuj:
„Alav daj spokuj niektorzy widocznie maja manie wyzszosci. Sami nic nie potrafia, nigdy nic nie osiagnalei wiec mysla ze piszac takie rzeczy pokazuja innym swoja wilkosc. Niestety tacy ludzie sa niereformowalni i zawsze wszystko wiedza najlepiej.”
„Chlopie pierdoly piszesz jakich malo.”
„Mam prosbe zatem....gdybys nie zauwazyl to ja zalozylem ten temat wiec prosze cie nie pisz tutaj nic wiecej.”

chyba jednak nie wiesz co piszesz i o kim piszesz, jak byś spędził tyle czasu i grzebał w PS co jurekwejh to ...... byś zasługiwał na innego posta czy inną odpowiedź, którą z resztą dostałeś ale jak widzę nie umiesz z niej skorzystać – ja dostosuję się do Twojej prośby i nie napiszę tutaj nic więcej. :cry:

Pozdrawiam – bez urazy Micia. :wink:

sobota, 19 stycznia 2008, 11:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4