Teraz jest piątek, 18 października 2019, 03:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 pinnacle studio version 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pinnacle studio version 8
Witam.
Całkiem nie dawno dostałem ze Szwecji program Pnnacle studio 8
lecz jest on tylko w języku szwedzkim, duńskim i finlandzkim. mam wielka prośbę, jeżeli ktoś posiada spolszczenie do tego programu albo wie gdzie mogę go znaleść(choć szukam juz od tygodnia;]) to proszę o pomoc ponieważ program jest mi potrzebny do użytku a nie oporuje w zdanym z języków oferowanych w pudelku;p
z góry dziękuje.
pozdrawiam...

niedziela, 23 grudnia 2007, 18:27
Moderator
Moderator

Tu masz spolszczenie - LINK i patch do wersji 8.12.7 - LINK. Wiele lat używałem Pinnacle Studio w tej wersji. Nie klikaj zanim nie dokończy poprzedniej czynności, nie używaj mp3 (zamień dźwięki dodawane do programu na VAW), a będziesz miał dosyć stabilny, bardzo sympatyczny w użyciu program.

niedziela, 23 grudnia 2007, 20:33
Nowy
Nowy

wchodzę na tą stronę lecz tam nie ma żadnego linku do ściągnięcia ani nic są tylko zrzuty spolszczonej wersji... co mam robić??;/

poniedziałek, 24 grudnia 2007, 02:56
Moderator
Moderator

Nad rysunkiem pudełka, w napisie "Pinnacle Studio 8.12.7" jest ukryty mail do człowieka który te spolszczenia sprzedaje. Z tego co wiem, to działają, chociaż nigdy z tej oferty nie korzystałem. darmowego nigdzie nie spotkałem. Tu: LINK masz manuale do podobnej przecież wersji 9, może się przyda?

EDIT
Dandre napisał(a):
Przy dłuższych nagraniach niz godzina, WAV może znacznie ograniczyc jakość video.

Mówiłem o importowaniu do programu muzyki z zewnątrz, to o czym Ty mówisz to format dźwięku na płytce DVD - tu nie używamy ani mp3, ani WAV, nie mieszaj :wink: .

Ostatnio edytowano wtorek, 25 grudnia 2007, 14:37 przez kotin, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 24 grudnia 2007, 13:45
Nowy
Nowy

Tu masz spolszczenie - LINK i patch do wersji 8.12.7 - LINK. Wiele lat używałem Pinnacle Studio w tej wersji. Nie klikaj zanim nie dokończy poprzedniej czynności, nie używaj mp3 (zamień dźwięki dodawane do programu na VAW), a będziesz miał dosyć stabilny, bardzo sympatyczny w użyciu program.

WAV zajmuje ok 1,5 Mbit/s w bitrate strumienia DVD, a mp3 od 128 Kbit/s. Przy dłuższych nagraniach niz godzina, WAV może znacznie ograniczyc jakość video. Max bitrate przyjęty dla odtwarzaczy DVD to ok 9 Mb/s (praktycznie ustawia się 8 - 8,5 Mb/s, tyle że to jest łączne bitrate dla audio i video)dla godzinnego nagrania na płycie.
Problem może być związany z wydajnością komputera, który nie daje rady płynnie odtwarzać skompresowane audio i video jednocześnie ?

?

poniedziałek, 24 grudnia 2007, 18:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]