Teraz jest czwartek, 18 lipca 2019, 03:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 prośba o pomoc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post prośba o pomoc
Witam !
Czy ktoś miał może problem z instalacjom bias soundsoap PE 2.1 po wielu próbach cały czas pokazuje mi błąd programu . PS 11 ultimate

środa, 16 stycznia 2008, 01:20
Moderator
Moderator

czy masz problem z instalacją czy rejestracją > obowiązkowe > po rejestracji błąd który się pokazuje w czasie uruchamiania pinnacle zniknie > to takie zabezpieczenie :P zastosowane przez producenta .

p.s. ja tego pluginu nie rozumiem jego działania :mrgreen:

środa, 16 stycznia 2008, 10:52
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

http://pl.pin.deepend.cz/index.php?page=99&id=57

dokładny opis "Jak przeprowadzić autoryzację dodatku SoundSoap z i bez połączenia z internetem".

pozdrawiam Micia.

środa, 16 stycznia 2008, 15:49
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

MICIA kużwa co ty tu za trojany podsyłasz......Nie otwierać strona zainfekowana!!!

środa, 16 stycznia 2008, 17:43
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

BIAS SoundSoap – rejestracja

Jak przeprowadzić autoryzację dodatku SoundSoap z i bez połączenia z internetem

Pinnacle Studio 11 Ultimate zawiera dodatek "BIAS SoundSoap". Aby móc z niego korzystać wymagana jest jego autoryzacja w firmie BIAS. Bez autoryzacji dodatek ten będzie działał w trybie demonstracyjnym z ograniczoną funkcjonalnością i czasem korzystania.

Uwaga: Autoryzacja Bias SoundSoap jest zarządzana bezpośrednio przez firmę Bias. Dokonuje się jej w inny sposób niż generowanie kluczy aktywacyjnych dla pozostałych dodatków do Studio. Pinacle'owe narzędzie do regeneracji kluczy aktywacyjnych nie może być użyte do regeneracji autoryzacji dodatku Bias SoundSoap.

Po ukończeniu instalacji oprogramowania Pinnacle Studio 11 Ultimate, przy pierwszym uruchomieniu Studio zostaniesz poproszony o przeprowadzenie autoryzacji dodatku SoundSoap.
Kliknij przycisk "Authorize" aby przejść dalej.

Zostanie otworzone okno BIAS Authorization Manager. W polu Serial Number wpisz numer seryjny dodatku SoundSoap.( Uwaga: Numery seryjne BIAS nigdy nie zawierają litery „O”, tylko zawsze cyfrę „0” (zero)) Numer seryjny znajdziesz naklejony na opakowaniu z płytami instalacyjnymi Studio 11 Ultimate. W polu „Email Address” wpisz swój adres emailowy. Zalecamy użycie tego samego adresu emailowego co użyty podczas rejestrowania programu Studio.
Jeśli podany numer seryjny będzie prawidłowy, zostanie podświetlony przycisk "Authorize". Jeśli się tak nie stanie i przycisk "Authorize" nie będzie się dawał wcisnąć to sprawdź czy prawidłowo został wpisany numer seryjny.

Wciśnij przycisk "Authorize" aby kontynuować proces autoryzacji. (Wymagane jest aktywne połączenie z internetem. Jeśli ten komputer nie ma połączenia z internetem, przejdź do następnego punktu "Autoryzacja alternatywna bez połączenia z internetem").

Po zrestartowaniu programu Studio, dodatek BIAS SoundSoap będzie już autoryzowany do pracy na Twoim komputerze. Zgodnie z licencją programu SoundSoap, dozwolona jest jego instalacja na dwóch różnych komputerach (np. na komputerze stacjonarnym i notebooku). Jednak jednorazowo można uruchamiać tylko go tylko na jednym z nich. Oczywiście instalacja dodatku SoundSoap na innym komputerze wymaga, aby był na nim wcześniej zainstalowany inny egzemplarz programu Studio. Więcej szczegółów dotyczących umowy licencyjnej można znaleźć w dokumentacji programu BIAS SoundSoap.

Jeśli nie będziesz już chciał więcej korzystać z dodatku SoundSoap na tym komputerze, to powinieneś go odinstalować i przeprowadzić procedurę deautoryzacji. Jej opis znajduje się na końcu tego dokumentu.

Autoryzacja alternatywna bez połączenia z internetem
Jeśli nie ma możliwości połączenia się z internetem z komputera na którym został zainstalowany dodatek BIAS SoundSoap, to możesz go autoryzować korzystając z innego komputera który ma dostęp do internetu. W tym celu wciśnij przycisk „Alternate Authorization”.

Pojawi się nowe okno do autoryzacji z pomocą innego komputera.

Najpierw kliknij na pierwszy przycisk "Generate Authorization Request" aby utworzyć specjalny plik zapytania autoryzacyjnego potrzebny do autoryzacji z innego komputera.

W polu Serial Number wpisz numer seryjny dodatku SoundSoap.( Uwaga: Numery seryjne BIAS nigdy nie zawierają litery „O”, tylko zawsze cyfrę „0” (zero)) Numer seryjny znajdziesz naklejony na opakowaniu z płytami instalacyjnymi Studio 11 Ultimate. W polu „Email Address” wpisz swój adres emailowy. Zalecamy użycie tego samego adresu emailowego co użyty podczas rejestrowania programu Studio.
Zaakceptuj wprowadzone dane wciskając przycis "OK.".

Teraz możesz wskazać miejsce zapisu pliku zapytania autoryzacyjnego na dysku Twojego komputera.
Pozostaw nazwę pliku "Authorization Request File.txt" bez zmian.
Skopiuj ten plik na płytę CD lub przenośną pamięć. Skopiuj na nią również program BIAS Authorization Manager znajdujący się w c:\Programs\BIAS\ BIAS Authorization Manager\ BIAS Authorization Manager.exe i przenieś na komputer który ma dostęp do internetu. Uruchom program BIAS Authorization Manager.exe na tym komputerze.
W BIAS Authorization Manager wybierz najpierw produkt "BIAS SoundSoap PE 2.x" i wciśnij przycisk "Alternative Authorization".

W pkt. 3 kliknij przycisk "Open Authorization Request".

Teraz wskaż plik "Authorization Request File.txt" utworzony wcześniej na pierwszym komputerze. Zostanie on wysłany a chwilę potem otrzymasz właściwy plik autoryzacyjny.

Zapisz otrzymany plik "BIAS SoundSoap PE 2.x" na dysku i przenieś na pierwszy komputer, na którym wcześniej zainstalowałeś i chcesz aktywować dodatek BIAS SoundSoap dla Studio 11.

Teraz przejdź do pkt. 4 w komputerze z zainstalowanym BIAS SoundSoap i wciśnij przycisk "Open authorization file".

Otwórz plik autoryzacyjny "BIAS SoundSoap PE 2.x".

Teraz dodatek BIAS SoundSoap dla Pinnacle Studio 11 jest autoryzowany dla Twojego komputera i możesz już z niego korzystać.

Deautoryzacja dodatku BIAS SoundSoap

Po auutoryzacji dodatek BIAS SoundSoap jest bezpośrednio przypisany do Twojego komputera. Jeśli nie chcesz więcej korzystać z niego na tym komputerze lub korzystać z niego na innym komputerze, to musisz najpierw zdezautoryzować SoundSoap. Jeśli tego nie zrobisz to nie będzie możliwe ponowne autoryzowanie programu na innym komputerze.

Aby zdezautoryzować dodatek BIAS SoundSoap wybierz menu Start => Programy => BIAS => BIAS Authorization Manger)

Teraz wciśnij przycisk "Deauthorize" po czym pojawi się potwierdzenie, że dodatek został pomyślnie deautoryzowany.

Problemy podczas autoryzacji

Jeśli będziesz miał jakieś trudności w trakcie procesu autoryzacji lub deautoryzacji, prosimy o bezpośredni kontakt z pomocą techniczną firmy BIAS.

http://www.bias-inc.com/support/

ps. Jest jeszcze trzeci sposób autoryzacji BIAS SoundSoap – bez całkowitego użycia internetu „opisałem” go tu:

http://forum.dystrybucja.ksk.com.pl/vie ... 690#p19690

Sorry, jeśli jest na tej stronie jakiś „ukryty gość” :oops: , powyżej przepisałem prawie wszystko tylko bez obrazków.

Pozdrawiam Micia. :D

czwartek, 17 stycznia 2008, 09:12
Moderator
Moderator

witam kol Micia i dziękuję za życzenia :P > jak zawsze wykład :idea:
a ja mam prośbe jak to się używa > czy jest gdzieś po polsku opis :P
miłego dnia

czwartek, 17 stycznia 2008, 11:40
Nowy
Nowy

Post odp
Witam !
Na razie wyrzuciłem biasa z systemu ,bynajmniej program podczas odpalania PS11 żądał autoryzacji przyjmował klucz ale pokazywał błąd programu .Ktoś mi doradził wgranie na nowo systemu i ponowną instalacje pinnacle .Jeśli chodzi o pomoc techniczną firmy pinnacle nie próbujcie dzwonić bo szkoda czasu pozdrawiam !

czwartek, 17 stycznia 2008, 18:02
Nowy
Nowy

Post Re: prośba o pomoc
Witam was
Moze wiecie, zakupilem Pinnacle 11 Ultimate i mam problemy:/ malo tego ze zainstalowalem wszystkie 3 plyty i dalej jest plus wersja a nie ultimate, to do tego nie moge zarejestrowac sie na Blas SoundSoap, wyskakuje mi komunikat ze ten klucz moze juz inny mail uzywac itp :/ Prosze o pomoc

sobota, 28 czerwca 2008, 19:05
Nowy
Nowy

Witam.
Witam, zaszalałem i kupiłem Pinnacle Stodio 11 Ultimate :) .
Instalacja programu poszła gładko, gorzej z kluczami, ale jakoś sobie poradziłem.
Ale mam problem z Blas SoundSoap, :( a dokładniej pisząc z jego aktywacją. Wpisałem klucz, który był dodany do płyty coś tam wyskoczyło, coś tam przycisnąłem i w rezultacie nie wiem czy się produkt aktywował (niestety nie znam angielskiego). Na to forum trafiłem już po fakcie, instrukcja instalacji na obecnym etapie nie da się już zastosować.
Pytanie, jak sprawdzić czy Blas SoundSoap jest aktywowany, czy nie, co Blas SoundSoap daje i dlaczego po instalacji oryginalnego produktu Pinnacle studio 11 plus i doinstalowaniu wersji Ultimate (w tym dodatku jest też Blas SoundSoap) po uruchomieniu programu cały czas wyświetla się że to jest wersja PS 11 Plus.

środa, 21 stycznia 2009, 01:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ćwiczyłem kiedyś conieco na Bias Sound Soup w wersji 2.0 standalone. Wg mnie nadaje się najwyżej do pudrowania dźwięku. Czyli jak ktoś ma dobry mikrofon i żadnych problemów z dźwiękiem to polecam. Ładny, wygodny interfejs, działa b. szybko.

środa, 21 stycznia 2009, 03:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]