Teraz jest sobota, 19 października 2019, 22:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pomocy 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pomocy
Witam

Mam ogromny problem :] Jestem szczesliwym (a moze i nie) posiadaczem PS 11 Plus (wersja orginalna zakupiona w sklepie). Zmontowalem na nim material ktory trwa 1.35 h po skompresowaniu na dysk zajmuje 20 gb i wszystko jest OK. Natomiast jesli wybieram opcje zgrania na DVD dzieja sie dziwne rzeczy z dzwiekiem. W momentach przemowy czy poprostu jak widac ruchy ust ludzi to dzwiek jest przyspieszony (nie zawsze raz idzie dobrze raz zle)Jest to dosyc mocno widoczne Komputer na ktorym pracuje ma 2gb pamieci procesor jest dwu rdzeniowy dysk 250gb i jest swiezo po formacie. Prosze o pomoc nie wiem co z tym zrobic. Byc moze jest jakis darmowy program ktorym mozna zrobic menu i zgrac na dvd film wykozystujac tego avi co zajmuje 20gb

help me

czwartek, 7 lutego 2008, 13:40
Stały bywalec
Stały bywalec

Poczytaj trochę na forum. To co wyszło po konwersji, to nic innego jak DVavi. Taki sam jak po zgraniu z kamery do programu edycyjnego. Do nagrania na DVD potrzebujesz konwersji do formatu mpg2. Nie znam programu, który użytkujesz, ale jestem pewien, że można nim taką konwersję przeprowadzić.
pozdrawiam

czwartek, 7 lutego 2008, 14:18
Moderator
Moderator

problem z głosem i przeskokiem kilku klatkowym w wideo na płycie dvd wypalonej w pinnacle 11-cie > mają wszyscy posiadacze pinnacle 11-cie , ale mało kto zwrócił na to uwagie . widzimy to dopiero jak wiemy czego szukać lub jak dopatrzymy się przypadkowo . czyli to wielki problem ale nie do rozwiązania :P . czytaj uważnie w tym temacie padające odpowiedzi a proste rozwiązanie kilku właśnie tego typu problemów będzie podane .

viewtopic.php?f=36&t=23879

p.s. płyta po okresie 5 miesięcy leżakowania > problem się pogłębił a co będzie po 12 miesiącach ??????? lub dłużej chyba po wpadnięciu w taką dziurę wywali nas do menu ????????

p.s. 2 a to pinnacle za free dla tych co mają ochotę na własny filmik bez wielu bajerów i bez wielkiego montażu ( problemowej funkcji tworzenia płyty nie ma tu ) czyli tylko do pliku wideo ( klucz na dvd/mpg2 oraz dvix dostaniemy na e-mail ) lub jest w pinnacle 10-ć lub 11-cie > poprostu wpisać swój jeśli mamy te programy .

http://www.videospin.com/

p.s. 3 plik wideo mpg2 zgodny z dvd nie ma tego problemu > zostaje tylko gdzie dodać memu i wypalić płytkie .

czwartek, 7 lutego 2008, 14:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]