Teraz jest środa, 16 października 2019, 19:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Magic Bullet Looks w Pinnacle Ultimate 12? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Magic Bullet Looks w Pinnacle Ultimate 12?
Witam wszystkich na forum, jestem tu po raz pierwszy, nie jestem użytkownikiem programu Pinnacle Studio, ale do jego zakupu zachęca mnie plugin o nazwie Magic Looks, który podobno sprzedawany jest razem z wersją Ultimate.
I tutaj mam kilka wątpliwości/pytań na które być może użytkownicy tego pakietu będa mogli mi odpowiedzieć, za co szczerze dziękuję.

Czy w wersji Ultimate 12 zawarta jest pełna wersja pluginu Magic Looks, identyczna/porównywalna z wersjami do After Effects itd.

Jaka jest "kultura pracy" z tym pluginem w programie Pinnacle? Czy są problemy z renderingiem, zawieszaniem się kompa, wolnym podglądem itd

Czy plugin Magic Look sprzedawany razem z Pinnacle Studio Ultimate przeznaczony jest specjalnie i wyłącznie do programu Pinnacle, czy tez możliwe jest jego używanie np w After Effects?

Czy plugin Magic Looks zawarty jest w wersji Studio Ultimate 12, czy w Studio Ultimate 12 + Studio Special FX Pack - jaka jest róznica pomiędzy nimi?

Miałbym jeszcze jedna prośbę, proszę niech któryś z was da linka do screena z użycia tego pluginu w swoim Pinnacle, jestem ciekaw interface'u.

Dzięki za pomoc

sobota, 1 listopada 2008, 23:07
Nowy
Nowy

Post Re: Magic Bullet Looks w Pinnacle Ultimate 12?
loonij tu :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=DVSFkZEpkro

niedziela, 2 listopada 2008, 16:39
Nowy
Nowy

Post Re: Magic Bullet Looks w Pinnacle Ultimate 12?
Dzieki , jest dobrze, wygląda na to że to pełna wersja :) jeszcze tylko muszę zmusić ten program żeby wypluwał nieskompresowane avi w rozdzielczości dokładnie takiej jak importowane klipy i będzie ok, bo nie wiadomo czemu upiera się na DV PAL

poniedziałek, 3 listopada 2008, 11:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]