Teraz jest poniedziałek, 21 października 2019, 12:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z dzwiękiem pinnacle 12 Ultimate PILNE !! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z dzwiękiem pinnacle 12 Ultimate PILNE !!
Witam ...
Od Środy przesiadlem się na pinnacle 12, ale teraz mam mały problem ... :/
Wyciszam dzwięk z materiału,podstawiam muzykę przyspieszam ujęcia i dodaję efekty dzwiękowe strzały smiech oklaski itd ...

Problem tego typu iż gdy jest przejście pomiędzy urywakami filmu zdaża się że dzwięk mi przeskakuje kilka sekund lub całkowićie znika , podobnie się zdaża jak odtwarzane są równolegle muzyka i efekty dzwiękowe ...

Nie przeszkadzalo mi to aż na stworzonym materiale n płycie dzwięk zaczął znikać ..

Pomocy !!
PILNE

niedziela, 2 listopada 2008, 16:34
Nowy
Nowy

Post Re: Problem z dzwiękiem pinnacle 12 Ultimate PILNE !!
Pinnacle'a 12 co prawda nie znam, gdyż lista wprowadzonych zmian w stosunku do 11 jest naprawdę kosmetyczna i na pewno nie warta wydania tych dodatkowych kilku złotych. Na 99% jednak rozwiązanie Twojego problemu znajdziesz tu: viewtopic.php?f=36&t=23890

piątek, 28 listopada 2008, 00:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Problem z dzwiękiem pinnacle 12 Ultimate PILNE !!
Raczej w podanym linku nie ma rozwiązania tego problemu. Tam jest szereg pomysłów na zasadzie "a może....", a już stwierdzenie, że PS nie działa na jednym dysku logicznym jest opowieścią z "mchu i paproci"; PS działa lepiej na kliku dyskach fizycznych - ale na jednym logicznym też działa

Niestety, PS jest kaprysne jeśli chodzi o instalację - nalepiej gdy sie je instaluje na "dziewiczym" systemie (i jeszcze lepiej jezeli jest to xp); "dziewiczy" tzn bez poprzednich wersji PS i ich śladu, czyli po formacie i nowym OS.

Jezeli opisywana "przsiadka" polegała na doistalowaniu PS12 na PC gdzie był PS to może być ta przyczyna - lista rzeczy, które w ten sposób zostały "wyleczone" z problemów opisywanych na forach jest baaaaardzo długa.

pg

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 28 listopada 2008, 11:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]