Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 21:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 pinnacle 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post pinnacle
od dzisiaj czyli od 11,11,2008 r. jest nowe forum > oczywiście dział Pinnacle też jest :P

http://wideofilmowiec.com/index.php?

wtorek, 11 listopada 2008, 10:24
Moderator
Moderator

Post Re: pinnacle
Zacytuję - chyba autora tego forum:
"Pomysł o utworzeniu nowego forum dla filmowców, który spełniałby me oczekiwania wpadł mi do głowy już jakiś czas temu. Niestety to co mamy do dyspozycji jakoś mocno różni się od ideału, a i widzę, że nic nie dzieje się aby to poprawić."
Lepsze jest czasem wrogiem dobrego :mrgreen: , a o wartości forum decyduje ogrom wiedzy w nim zgromadzony, a nie układ działów 8) .
Pochwalić jednak trzeba z założenia każdy przejaw aktywności :wink: .
Powodzenia.

wtorek, 11 listopada 2008, 10:55
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

jurekwejh napisał(a):
od dzisiaj czyli od 11,11,2008 r. jest nowe forum > oczywiście dział Pinnacle też jest :P

Tak się zastanawiam a po co nowe forum, przecież tu też jest dział PS im więcej miejsc związanych np. z oprogramowaniem Pinnacle Studio czy innym programem to tym więcej problemów ze znalezieniem czy uzyskaniem odpowiedzi na nurtujące pytania czy problemy.

ps. No ale ja jestem "staro modny" - starego bitu, lubię mieć większość informacji które "mnie" dotyczą w jednym miejscu a nie szukać po całym necie. Jest już dość dużo for (gdzie idzie się dowiedzieć dużo o PS) i użytkowników którzy maja dużą wiedzę na temat interesujących nas programów:
KSK Dystrybucja, Swiat Obrazu, Filmowiec itd. itp.
Życzę oczywiście wszystkiego dobrego założycielom nowego forum i jego użytkownikom. :D

wtorek, 11 listopada 2008, 22:02
Moderator
Moderator

u mnie na osiedlu jest 5 sklepów :P przecież wystarczy jeden :P

odpowiedź jak dla mnie prosta > idziemy tam gdzie nam odpowiada z jakiegoś powodu . co jest warte forum bez forumowiczów .

jeśli z tego forum odejdą Mn1s1ek, GrassHoppeR, Montażysta Darek A., kotin to to forum zdechnie > już widać dotkliwy brak kilku forumowiczów jak ; ao , mm studio , jeesoo itd.

wkleiłem tylko kolejny wybór wolności intelektualnej ( dlaczego nikt tak nie reaguje jak wkleja się link na stronę KSK )

wtorek, 11 listopada 2008, 23:56
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Cześć - pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych.
Jest takie powiedzenie po nich - po nas będą (przyjdą) inni ALE niestety niektóre osoby jest bardzo trudno zastąpić ( czy z uwagi na ich dużą wiedzę czy umiejętnośći) i na pewno to czy inne forum bez w/w osób bez wyjątków nie będzie już tak hulać jak kiedyś czy dotąd, są to FILARY tego i innych for oby byli jak najdłużej z nami.
jurekwejh napisał(a):
jeśli z tego forum odejdą Mn1s1ek, GrassHoppeR, Montażysta Darek A., kotin to to forum zdechnie > już widać dotkliwy brak kilku forumowiczów jak ; ao , mm studio , jeesoo itd.
dodałbym do tak zacnego grona jeszcze wiele osób ale przynajmniej w sprawie PS i nie tylko jurekwejh :D

jurekwejh napisał(a):
wkleiłem tylko kolejny wybór wolności intelektualnej ( dlaczego nikt tak nie reaguje jak wkleja się link na stronę KSK )

To nie reakcja tylko moje skromne zdanie na ten temat. Co do sklepów to musi ich być dużo aby była konkurencja i ceny sprzętu komp. spadały a nie jakiś pojedyńczy monopolista wyznaczał ich wielkość. Natomiast jeżeli chodzi o forum to czy inne, moim marzeniem by było zgromadzić w jednym dostępnym miejscu, wszystkim zainteresowanym zbioru wiadomości na tematy ich interesujące .

ps. Nie zapominajmy też o osobach które są odpowiedzialne za stronę techniczną forum to dopiero jest harówka.
Jak zwykle się rozpisałem gaduła ze mnie i tyle - pozdrawiam wszystkich użytkowników tego i nowo powstałych for. :D

środa, 12 listopada 2008, 10:39
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Stronka coś nie działa , ale dobry pomysł z tym forum gdzie też będzie dział pinnacle ,bo jeżeli na tym forum czegoś nie znajdziemy , to znajdziemy zapewne na drugim. I to by zmniejszyło ryzyko szukania i wujka Google ;)

sobota, 21 listopada 2009, 20:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]