Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 20:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Pinnacle 12 co 3 min. wywala 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Pinnacle 12 co 3 min. wywala
Witam
Zainstalowałem na próbę Pinnacle12, ale ten program doprowadza mnie do szału. Co 3 - 4 min wywala się całkiem. Pinnacle 11 działa bez problemu.
Są na to sposoby ?

czwartek, 26 lutego 2009, 14:36
Moderator
Moderator

Post Re: Pinnacle 12 co 3 min. wywala
Tak zakup orginalnego . Po zainstalowaniu tej wersji pirackiej > aby wszystko wróciło do normy > tylko format zostaje no i chyba naprawa biosa .

czwartek, 26 lutego 2009, 14:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
Tak zakup orginalnego . Po zainstalowaniu tej wersji pirackiej > aby wszystko wróciło do normy > tylko format zostaje no i chyba naprawa biosa .

Bzdura - różne wersje Pinnacle (od 8 do 12) mają różne "widzimisię".
A na co dokładniej ? Nie wiem, może nawet na kolor obudowy - hehe.

Czytając te forum, a także i inne - różne wersje jednym osobom działają OK, a innym źle.

jurekwejh - po czym wnioskujesz, że to pirat ? Po takim objawie ? Widzę, że masz cienkie doświadczenia z Pinnaclem.

jurekwejh napisał(a):
.... no i chyba naprawa biosa .
Jestem pod wrażeniem, u nas na wsi pod kościołem baby różne bzdury gadają, ale takiej bredni jeszcze żadna nie wypowiedziała.

czwartek, 26 lutego 2009, 15:17
Moderator
Moderator

Najbardziej popularna piracka wersja pinnacle 12-cie w necie to wersja rosyjska . Sciągnij , zainstaluj i napisz jakie skutki uboczne powstały i co sadzisz o prawidłowym działaniu tego podkręconego pinnacle ???? .
Prosta rada jak się uratować prowizorycznie > zmniejsz w biosie procesor o,5 Ghz > wysypywanie/restart zniknie , ale inne problemy dalej zostaną . Na orginalnym pinnacle12 tego objawu oraz innych problemów też nie ma .
p.s. Chętnie pogadał bym o tym , ale z tymi pięknymi kobietami pod kościołem . Nawet mogę się zapisać do kółka różańcowego .
miłego dnia

p.s2 W patche 12,1 producent podkręcił też pinnacle , ale tu działa poprawnie ta zmiana . O podkręceniu szybkości pracy powiadomił w opisie poprawki co ona wnosi .

czwartek, 26 lutego 2009, 16:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
Najbardziej popularna piracka wersja pinnacle 12-cie w necie to wersja rosyjska . Sciągnij , zainstaluj i napisz jakie skutki uboczne powstały....
No to trochę chylę czoła wobec tego, ale nie miałem do czynienia z tą "rosjańską" wersją.
Swoją wypowiedź oparłem na na własnych doświadczenia z legalami oraz na wypowiedziach innych osób z różnych stron internetowych.
A także na obserwacji działania wersji 8.xx w sklepie firmowym Sony w we Wrocławiu kilka lat temu. Należy sądzić, że na 100% to był legal !!! W każdym razie ja nie pozwoliłbym sobie na instalację pirata w sklepowym komputerze. Chciałem kupić kamerę, ale przedtem chciałem sprawdzić, czy działa. Czyli kilka minut nagrania , zrzut na HDD itp.
Jako, że już znałem niestabilność tej wersji (8.xx), to pierwsze moje pytanie sprzedawcy na temat programu było na temat stabilności. A on na to : program super, stabilny itp., itd.. Jednak za chwil kilka okazało się, jak wygląda ta stabilność. To co powinno trwać kilka minut, trwało chyba z pół godziny. Gość dość mocno napocił się, tym bardziej, ze patrzyłem mu na ręce.

W dalszym ciągu, na podstawie doświadczeń, wierząc w legalność wersji kolegi "pytającego" napiszę mało optymistyczne stwierdzenie, że być może na jego sprzęcie (płyta główna ???) ta wersja nie zadziała stabilnie

jurekwejh - na zakończenie: sorry za kilka cierpkich słów w poprzednim poście. Spodziewałem się pyskówki, ale widzę, ze jesteś gość z klasą - mam naprawdę szacunek dla Ciebie.
Małe usprawiedliwienie z mojej strony:
Na tym forum jestem dość długo i od czasu do czasu czytam różne wypowiedzi, które na "dzień dobry" bez żadnego dowodu przypinają "pirackie" łatki kolegom z problemami. Od razu doprowadza mnie to do szewskiej pasji. Nie raz walczyłem z niedorobionymi legalami różnej maści, które miały drażniące błędy. Pomoc telefoniczną itp. ze strony producenta/dystrybutora można było sobie w buty wsadzić. Myślałem sobie, czy ja głupi jestem, że zapłaciłem własnymi pieniędzmi za ten bubel? Przecież mogłem spiracić i co najwyżej do śmietnika wywalić płytkę za 1-2 zł.

czwartek, 26 lutego 2009, 17:22
Moderator
Moderator

Pinnacle 11-cie a 12-cie to ten sam program ( a nasz kol. nie ma problemu z 11-ką ) . Dokonane zmiany w 12-ce to tylko kosmetyka i kilka drobnych napraw oraz polepszenie pracy pod viste . Tak więc > przepraszam naszego kol.kosor za tak szybką odpowiedź może to problem sprzętu i sterowników karty graf.

p.s. A co do głównego tematu lepiej napisz czy kobietki mnie przyjmą do kółka plotkarek :P tylko czy aby na 100% gadają o pinnacle ???? o robótkach ręcznych mnie nie wciąga rozmowa :wink: no chyba , że te robótki ręczne :oops: :lol: .

czwartek, 26 lutego 2009, 18:28
Stały bywalec
Stały bywalec

Mam wersję 30 dniową.
problem pojawiał się kiedy przed Pinnacle używałem inne programy.
Kiedy zaraz po uruchomieniu komputera włącze Pinnacle to działa normalnie

czwartek, 26 lutego 2009, 20:25
Moderator
Moderator

Romcio napisał(a):
Swoją wypowiedź oparłem na na własnych doświadczenia z legalami oraz na wypowiedziach innych osób z różnych stron internetowych.
A także na obserwacji działania wersji 8.xx w sklepie firmowym Sony w we Wrocławiu kilka lat temu. Należy sądzić, że na 100% to był legal !!! W każdym razie ja nie pozwoliłbym sobie na instalację pirata w sklepowym komputerze. Chciałem kupić kamerę, ale przedtem chciałem sprawdzić, czy działa. Czyli kilka minut nagrania , zrzut na HDD itp.
Jako, że już znałem niestabilność tej wersji (8.xx), to pierwsze moje pytanie sprzedawcy na temat programu było na temat stabilności. A on na to : program super, stabilny itp., itd.. Jednak za chwil kilka okazało się, jak wygląda ta stabilność. To co powinno trwać kilka minut, trwało chyba z pół godziny.

No to doszliśmy do Twojego doświadczenia z Pinnacle Studio 8 :wink:
Dziwiłem się kiedyś Twojej opinii o tej wersji Studia. Ja korzystałem kilka lat z wersji 8,12,7 i zapewniam że była całkowicie stabilna i funkcjonalna, poza pewną nerwowością w zetknięciu z mp3. Natomiast Jacek na KSK, a tu jako jurekwejh udowodnił nie raz doskonałą znajomość i dalszych wersji Studia. Poczytaj choćby z ciekawości te odpowiedzi. Żeby nie było że trafiłeś na jakiegoś fanboya Studia w mojej osobie, to na koniec powiem że jego wersja 10 ta zniechęciła mnie do Pinnacle na długo i skutecznie. Tak że nie używam teraz programów tej firmy,mimo że 11 i 12 są podobno znacznie lepsze, chociaż na pewno nie idealnie stabilne. Wzorem stabilności został dla mnie Let'sEDIT. Po nim już żaden program na miano idealnie stabilnego nie zasługuje. Nawet te sporo droższe.

czwartek, 26 lutego 2009, 21:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]