Teraz jest czwartek, 24 października 2019, 01:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 inne kodeki - w praktyce?? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post inne kodeki - w praktyce??
mam pytanko jeszcze nie instalowalem pinnacle 14, ale dzis usunąłem w sumie niechcący kodeki k-lite 4,5xx... więc wgrałem wersje 4,6xx ale w między czasie wyczytałem że przy pinnaclu nie należy wgrywać odatkowych kodeków... mam usunąć te kodeki przed wgraniem 14-ki?? czy mogą zostać? ni uśmiecha mi się robić formata znów więc wolę sie wstrzymać z instalacja jeszcze i się upewnić w tej kwesti... dodam że miałem 11 a późńiej doinstalowałem te kodeki w wersji 4,5 i wszytsko działało.... ale jeśli miałoby coś teraz źle działać to wywale te co wgrałem teraz... po raz kolejny liczę na Twoją fachową wiedzę ;) i z góry dzięki :)
i jeśli usune te kodeki to czy Pinnacle wgra swoje codeki?

pozdrawiam

poniedziałek, 23 listopada 2009, 14:56
Bywalec
Bywalec

Post Re: inne kodeki - w praktyce??
mam Pinakle 12 mam zainstalowane kodeki k-lite 4,5xx... /nawet nie pamiętam czy ta wersja czy nowsza/,system Windows Vista Hp i wszystko dział bez najmniejszych problemów. Dodam jedno mam jeden jedyny odtwarzacz plików wideo to jest Windows Media Player, żadnego innego, odtwarza on wszystkie pliki w tym AVCHD. Warunek, prawidłowo skonfigurować w czasie instalacji K-lite. Problemy miałem kiedy miałem zainstalowane te różne wynalazki/inne odtwarzacze/ często polecane jako najlepsze i jedyne. Po ich wywaleniu i gruntownym wyczyszczeniu z nich komputera problemu brak.

sobota, 28 listopada 2009, 18:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]