Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 20:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Wyprowadzanie końcowego projektu jako DVD/HD DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wyprowadzanie końcowego projektu jako DVD/HD DVD
:( Witam wszystkich użytkowników PINNACLE STUDIO!
Używam tego programu począwszy od wersji 9.0 i jak dotąd jest on dla mnie najlepszym programem do zapisywania filmów nagrywanych kamerą chociaż jak wszystko na tym świecie posiada swoje zalety i wady. Ostatnio przerzuciłem się na najnowszą jego odsłonę t.j. ULTIMATE V.13 HD. Niestety wersja ta jest moim zdaniem gorsza pod względem wizualnym jak i edycyjnym od pinnacle 12. Wiele nerwów kosztowało mnie wykonanie ciekawego MENU tak,aby wszystkie ikony filmu(clipy)wyświetlały się poprawnie i z właściwymi napisami na każdej stronie podMENU. Ostatecznie efekt końcowy jest zawsze mniej udany niż wcześniej planowałem. W najnowszej wersji mam problemy z przechwytywaniem materiału z kamery, a sam program poważnie obciąża działanie procesora.Jednak bez względu na to w jakiej wersji programu tworzę film jakość końcowa DVD bardziej przypomina jakość video znaną nam dobrze z kaset VHS, a przecież po to są ustawienia nagrywania,aby wybrać jak najlepsze parametry(najlepsza jakość dla DVD) dla naszego filmu. Mam zatem pytanie czy rzeczywiście nic nie da się zrobić z jakością obrazu?(na podglądzie, używam małej kamery firmy SONY, obraz jest zawsze doskonałej jakości- czysty bez śnieżenia). Dodam, że przechwytuję materiał zawsze w formacie DV pomimo, że zajmuje więcej miejsca na dysku...). I jeszcze na koniec:Czym różni się nagranie płyty DVD od płyty HD DVD i czy może ją obsługiwać każdy odtwarzacz??

piątek, 29 stycznia 2010, 15:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]