Teraz jest niedziela, 21 lipca 2019, 23:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 zablokowało mi przejścia Alpha Magic 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post zablokowało mi przejścia Alpha Magic
Witam - jestem tu świeży więc proszę o wyrozumiałość!
Mam problem - PS11 + Vista 32bit
Gdy PS był eksploatowany na kompie z Win Xp wszystko grało jak należy. Ale ten komp się już "skończył".
Od jakiegoś dłuższego czasu pracuję na lapie Acer Extensa.
Niestety po instalacji PS11 na tym komputerku część efektów 2W i AM nie działała a częśc chodziła spoko.
Ostatnio wzięło mnie i tknęło coby sobie poszperać po forach i naprawić tę niedogodność. no i trafiłem na porady pod ogólną nazwą "odblokowanie obcych przejść". zgodnie z opisami pokasowałem to co należy - tylko pliki w odpowiednich folderach. w efekcie czego mam teraz większy ból głowy niż poprzednio. Mianowicie "ZZIELENIAŁY" mi wszystkie przejścia AM. przejścia FX działają bez zarzutu. Zacząłem "kopać" po różnych forach i dokopałem się do info coby pobrać i wymienić plik INI, oraz ewentualnie cofnąć się ze sterami do ATI w wersji 8.2. To niby powinno pomóc w uruchomieniu niektórych przejść 2w i AM które nie działają.
NIESTETY - o ile plik INI można bez problemu wgrać i być może (jeszcze tego nie zrobiłem) zaczną działać przejścia 2W to co i jak należy zrobić żeby Alpha Magic ponownie "zrobiło się" niebieskie. Zupełnie nie mogę się dogrzebać do takiej porady czy informacji. Spóbowałem nawet odkasować to co skasowałem z foldera AlphMagic - to były same XML-e i coś tam jeszcze (bo zrobiłem kopię tego przed usunięciem) ale to nic nie dało. są zielone i kropka.
Jak sądzę zaraz zostanę zrugany że w archoelogi siedzę i było o tym już tysiące wypowiedzi le sorki na prawdę nie mogę się do niczego mdrego dokopać - a może po prostu nie wiem czego szukać.

środa, 12 maja 2010, 15:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]