Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 06:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Zmiana tła w filmie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Zmiana tła w filmie
Witam,
Przepraszam jeżeli taki temat już kiedyś był to proszę przenieść. Mam pytanie używam pinnacle studio 12 i jestem ciekaw czy jest taka możliwość żeby zmienić tło w filmie ? Załóżmy że mam dwa filmy i chce zeby np jedną postać wyciąć lub zmienić tło na zielone żebym mógł umieścić tę postać na filmiku drugim, jest taka możliwość w pinnacle studio żeby takie coś zrobić??

I jeszcze jedno pytanko mam takie zadanie, muszę zrobić filmik taki z wielbłądem pokolorować go w kolorze milki i wstawić na niego znaczek milka, Czy da się coś takiego zrobić w tym programie? Że tło zostaje nie zmienione a sam wielbłąd pomalowany oczywiście nie korzystając z metody klatkowania bo to za dużo roboty.

Proszę o odpowiedz.
Dzieki

piątek, 28 maja 2010, 16:28
Bywalec
Bywalec

Post Re: Zmiana tła w filmie
Jeśli osoby którą "chcesz wyciąć" nie nakręciłeś na jednolitym tle, to prawdopodobnie tego nie zrobisz. Żeby się bawić kluczowaniem, żeby za np. jakąś osobę wkleić inne tło, musisz mieć tą osobę nakręconą na gładkim, jednolitym tle, bez cieni itd. Może to być np niebo, jeśli nie nasz green screena.

piątek, 10 września 2010, 16:16
Nowy
Nowy

Post Re: Zmiana tła w filmie
pokolgep napisał(a):
Jeśli osoby którą "chcesz wyciąć" nie nakręciłeś na jednolitym tle, to prawdopodobnie tego nie zrobisz. Żeby się bawić kluczowaniem, żeby za np. jakąś osobę wkleić inne tło, musisz mieć tą osobę nakręconą na gładkim, jednolitym tle, bez cieni itd. Może to być np niebo, jeśli nie nasz green screena.

Witam. Też nie potrafię zmienić tła w pinnacle studio 14.
Mam filmy które są no jednolitym tle.
Proszę o pomoc.

sobota, 23 października 2010, 18:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]