Teraz jest wtorek, 23 lipca 2019, 18:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kłopoty z montażem i kompilacją w P14 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kłopoty z montażem i kompilacją w P14
Jestem w temacie filmowania i montażu nowicjuszem, komputerem "bawię się" chyba ze 20lat amatorsko (nie jestem informatykiem). Na początek trafiłem na ambitne zadanie filmu z rodzinnej uroczystości weselnej.
Dysponuje programem Studio 14 (nie Ultimate) posiadam instrukcją P14 oraz przeglądnełem kilka ostatnich stron bieżącego forum.
Import i edycję filmu ok 70min dałem radę wykonać z powodzeniem.
Proszę o pomoc w następujących sprawach, z którymi nie mogę dać sobie rady:
1. Nie potrafię utworzyć działającego menumenu, próbuje wykorzystać dostępne menu standardowe i ponieważ film zawiera 6 rozdziałów gdy wybiorę jako "element podrzędny" z 6-cioma pozycjami to wszystko gra na poziomie edycji natomiast wysypuje się przy renderowaniu na wysokości menu. Jak zbudować menu kompilujące się?
2. Utworzyłem obraz, a potem wypaliłem film (DVD) bez menu, ale w trakcie oglądania stwierdziłem parę usterek edycyjnych. Po wprowadzeniu zmian już nie mogę utworzyć filmu ze względu na zgubine parę klatek np 3 na 80000 czyli tworzenie obrazu zatrzymuje się po godzinnej pracy z komunikatem pobierania 79997 klatki na ogółem 80000. Czy jest jakaś metoda wykrywania błędów?

Może uda mi się wykryć błędy z pkt 2 dzieląc całość na 10-cio minutowe fragmenty kompilując każdy oddzielnie.
Ważniejsze dla mnie jes MENU roszę tu o pomoc

środa, 28 lipca 2010, 01:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]