Teraz jest czwartek, 18 lipca 2019, 03:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Problem z rejestracją Pinnacle Studio plus v10 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z rejestracją Pinnacle Studio plus v10
Witam! Na wstępie chciałbym oznajmić, iż jestem początkującym w dziedzinie tworzenia filmów. Jeśli był podobny temat do mojego, to przepraszam i proszę o zamknięcie.

A teraz do sedna sprawy:
Od wczoraj jestem użytkownikiem programu, o jakim mowa w temacie (wersja trial). Zacząłem więc robić film. Wszystko było świetnie do czasu, kiedy na timeline chciałem wrzucić wideo. Wyskoczył mi komunikat, że muszę zarejestrować Encoding/Decoding Mpeg 4 (nie wiem czy dobrze napisałem). Kliknąłem więc, że chcę zarejestrować teraz. Wypełniłem wszystkie dane. Gdy kliknąłem w "Submit" wyskoczył mi taki czerwony napis oznajmiający, że już ktoś użył do rejestracji takiego kodu, dokładna treść:
"Someone else has already used this serial number to register this product."
Próbowałem więc szukać innych kodów i za którymś razem wreszcie się udało, jednak pojawiło się dalsze okno rejestracji. Gdy tam po raz kolejny wklepałem ten sam serial number, którego użyłem w pierwszej części, wyskoczył znów czerwony napis, że wprowadzony kod jest nieprawidłowy.
Moje pytanie brzmi, w jaki sposób zarejestrować w/w program? Robię coś źle? Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję :).

PS Jeśli robie coś źle, to powiedzcie jak zarejestrować to mpeg4 encoding/decoding.

piątek, 24 grudnia 2010, 14:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]