Teraz jest piątek, 18 października 2019, 03:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Odzyskiwanie projektu 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Odzyskiwanie projektu
Od kilku miesięcy pracowałam nad dużym projektem w Pinacle Studio 15. Wczoraj wieczorem, gdy już go kończyłam padł mi komputer, a po ponownym wejściu do projektu powiedziałam, że nie chcę kontynuować pracy nad tym samym projektem tylko stworzyć nowy. Otworzył mi się pusty projekt o tej samej nazwie i już nie mogę dostać się do tego nad którym tak długo pracowałam. Nie mam kopii i nie mam tego pliku zarchiwizowanego. Widzę jednak, że w katalogu C:\ProgramData\Studio15\Data\Render
jest folder zawierający początek nazwy mojego starego projektu z zapisanymi dokładnymi informacjami o nim, a dodatkowo został utworzony nowy z takim samym początkiem i jakimiś literami i cyframi prawie nic nie zawierający.
Musi więc być jakiś sposób na odzyskanie starego projektu.
Bardzo proszę, o pomoc co zrobić aby odzyskać dotychczasowa, wielomiesięczną pracę.
joannak

wtorek, 5 czerwca 2012, 10:30
Nowy
Nowy

Post Re: Odzyskiwanie projektu
Mam podobny problem w Pinacle 15.
Mianowicie wysiadł prąd w czasie robienia i po ponownym uruchomieniu przy próbie kontynuacji zapytało się jeszcze czy zapisać zmiany wziąłem tak i otworzyło mi pusty projekt.
Dziwne Pinacle tworzy jeden plik .stx i folder do tego o tej samej nazwie z plikami.
Przy powyższym problemie wychodzi mi na to że nadpisał mi plik z dobrym projektem pustym, ale pliki w folderze tego projektu chyba nadal są tylko ten plik .stx jest pusty dlatego mi nie widzi projektu.
Próbowałem przenosić z folderu OBJ pliki do innego, ale albo też nie widzi albo coś źle czyta je.
Czy jest jakiś sposób na wgranie ponowne tych plików i przywrócenie projektu?

poniedziałek, 22 października 2012, 08:44
Moderator
Moderator

Post Re: Odzyskiwanie projektu
Zgłoście się do kolegi jurekwech.
Do bardziej podstawowych spraw w Pinnacle wyszukałem to: http://pinnaclestudio.helpmax.net/pl/rozwiazywanie-problemow/.
Projekty na drugi raz to zapisujcie pod swoimi nazwami, to się nie nadpiszą. :wink:
Czasem nadpisanie można odwrócić przywracając system do punktu przywracania z przed nadpisania projektu.

wtorek, 23 października 2012, 15:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]