Teraz jest czwartek, 24 października 2019, 02:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Jak uaktywnić obsługę formatu MPEG-4* bez dostepu do intern 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jak uaktywnić obsługę formatu MPEG-4* bez dostepu do intern
Witam serdecznie.
Mam zainstalowane pinnacle studio 16 na komputerze, który nie ma dostępu do internetu. Aby skorzystać przy eksporcie z formatu MPEG-4, musi zostać wykonana aktywacja (przez internet). Niestety, nie mam takiej możliwości. Czy można to wykonać w inny sposób np. z innego komputera w Internecie.
Bardzo proszę o pomoc.

poniedziałek, 3 lutego 2014, 13:39
Moderator
Moderator

Post Re: Jak uaktywnić obsługę formatu MPEG-4* bez dostepu do intern
Spróbuj tu: http://unlock.pinnaclesys.com/premiumcontent/regenerate_keys.aspx

poniedziałek, 3 lutego 2014, 15:14
Nowy
Nowy

Witam,
Udało mi się z poziomu www zdobyć klucze aktywacyjne do Mpeg-4, ale brnę dalej i okazało się, że nie importuje mi plików avi, gdyż rząda codeka h.264, którego jak głosi komunikat mogę dostać przez aktywacje przez internet.
Ale niestety internet na tym komputerze nie istnieje. Z linku http://unlock.pinnaclesys.com/premiumco ... _keys.aspx mogę dostać tylko 4 klucze, ale nie H.264. Jak się zorientowałam, klucze są generowane dla danego zestawu: numer seryjny i nr paszport. Stąd prośba: jak je pozyskać, jak je wygenerować.
Pozdrawiam

piątek, 7 lutego 2014, 00:40
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Cześć.
jolauc napisał(a):
.....Ale niestety internet na tym komputerze nie istnieje. .........Stąd prośba: jak je pozyskać, jak je wygenerować.....

Hm... ja bym zrobił to inaczej - chyba masz :-) kolegów, znajomych z kompami podłączonymi do internetu lub drugi komp z dostępem do internetu.

Do rzeczy, instalujesz tylko PS-16 na innym kompie (bez dodatków itp., wersje Ultimate), aktywujesz go przez internet potem kopiujesz sobie katalog "pixie" na np. pendrevi USB czy inny nośnik pamięci i wrzucasz do innego kompa w zależności od systemu Windows w to samo miejsce w którym był i po sprawie - nie trzeba później przy instalacji nic wpisywać czy rejestrować przez internet. Czas takiej "operacji" to kilka minut w zależności od konfiguracji sprzętowej komputera.

link gdzie to opisałem jest na samej górze tego działu:

viewtopic.php?f=36&t=28087&p=131227#p131227

jest to przed ostatni post od dołu na pierwszej stronie.

ps. Jak by były problemy to napisz - pozdrawiam.

piątek, 7 lutego 2014, 16:20
Nowy
Nowy

Podczas instalacji na nowym kompie będzie generowany inny nr paszportu. Czy po skopiowaniu katalogu /pixie z kompa, gdzie PS 16 został prawidłowo aktywowany na komp docelowy (bez netu) nie będzie problemów z prawidłowym odpaleniu PS 16, ponieważ wydaje mi się że klucze aktywacyjne są generowane dla pary nr seryjny i nr paszportu.
Pozdrawiam

środa, 12 lutego 2014, 16:39
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Witam.

Ja robiłem zawsze tak i nigdy nie miałem żadnych problemów, tzn. po zakupie PS-10 (chyba najbardziej problemowa wersja –niedopracowana), potem 11 i 14 zawsze przed instalacją nowego programu na czystym systemie wgrywałem katalog pixie z poprzedniej wersji programu i po instalacji nowej wersji dodatkowo miałem – dostałem jakieś nowe klucze aktywacyjne w sumie mam teraz chyba 6 kluczy. Jest też funkcja w pinnacle studio zakup klucze aktywacyjne i niekiedy były dostępne tam darmowe klucze aktywacyjne np. z okazji jakiś zbliżających się świąt, czy jakiegoś widzimisie producenta ;-) związanego z wypuszczeniem nowego produktu czy z innego powodu. Hm..... czy te darmowe klucze (efekty) są komuś przydatne każdy niech sam oceni „ ...... ale od przybytku głowa nie boli”.

Ps. Zdarzyło mi się też takie cosik, przy instalacji PS-10 była tam dodatkowo płyta bonus DVD i zaraz po jej instalacji jak skopiowałem katalog pixie, przed ponownym uruchomieniu kompa a później PS miałem odblokowane prawie wszystkie dodatki z płyty bonus. Na warsztatach – prezentacji nowej wersji PS-11 przez KSK Dystrybucja, poinformowałem o w/w fakcie prowadzącego pana Grzegorza, który to przemilczał, hm... jak u większości producentów zdarzają się „dziury” w oprogramowaniu, które przysłowiowy Kolwalski i tak nie jest w stanie odkryć.

Pozdrawiam.

czwartek, 13 lutego 2014, 09:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]