Teraz jest sobota, 19 października 2019, 21:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pinnacle Studio 18 a Windows 8.1 WYRZUCA Z PROGRAMU Błąd! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 18 a Windows 8.1 WYRZUCA Z PROGRAMU Błąd!
Hej.

Pinnacle Studio 18 a Windows 8.1 Wyrzuca mnie z programu po kilku minutach pracy. I wyskakuje komunikat:

"Program NGStudio przestał działać - Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie".

Komputer jest zupełnie nowy mam go zaledwie 2 miesiące i już raz był na reklamacji. W serwisie wgrali aktualizacje ze strony Pinnacle, ale nadal jest to samo. Wszystko jest oryginalne kupione w jednym sklepie... :-/ I nie działa jak powinno.

Może ktoś spotkał się już z takim problemem?

Pozdrawiam

środa, 24 czerwca 2015, 22:00
Moderator
Moderator

Post Re: Pinnacle Studio 18 a Windows 8.1 WYRZUCA Z PROGRAMU Błąd!
Przeniosłem tu Twoje pytanie z działu montaż. Nie używam Pinnacle od dawna, ale wiem że od lat pewne problemy się powtarzają. Uaktualnienia Pinnacle LINK, nie zawsze pomagają. Trzeba cierpliwie wgrywać nowe. Program nie lubi zakłócania jego pracy, to znaczy: Nie klikamy na nową czynność, gdy poprzednia jeszcze trwa. RAMu musi być dużo, bo zadziałanie pliku wymiany = zwiecha. Rozmieszczamy odpowiednio pracę na dyskach: Staramy się żeby nic nie działo się na dysku systemowym, czyli nie zapisujemy tam projektów, plików tymczasowych, montowanego filmu, dodatków typu muzyka, zdjęcia... To wszystko ląduje na dwóch pozostałych dyskach (nie partycjach, a osobnych urządzeniach), tak żeby z jednego tylko program odczytywał, a na drugim zapisywał. Konieczne są w systemie sterowniki chipsetu, AHCI, dźwięku i karty graficznej, (nie zawsze najnowsze są najlepsze), bo te z systemu Windows 8 przeważnie nie są tak wydajne jak dedykowane.

czwartek, 25 czerwca 2015, 16:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]