Teraz jest czwartek, 17 października 2019, 08:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Canopus DVRaptor odtwarzanie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Canopus DVRaptor odtwarzanie
Witam mam pytanie posiadam karte Raptor nie RT na tej karcie jest limit odtwarzania plików do 1GB czy znacie jakiś sposób lub inny player aby było można odtwarzać pliki np.15GB przez wyjście DV bez limitu za odpowiedzi dzięki.

niedziela, 18 września 2005, 18:42
Bywalec
Bywalec

Troche dziwna sprawa, jak karta wideo moze odtwarzać pilki 1GB (13-14 minut) jeżeli by tak było to karta z góry by była skazana na porażkę, słyszałem o ograniczeniach 3godzin ale 1 GB to pierwszy raz 8O

Napisz moze na jakim sofcie robisz.
Pozdrawiam

poniedziałek, 19 września 2005, 10:16
Nowy
Nowy

Sprawa jest taka mam system WinXP dyski na partycjach NTFS po zainstalowaniu karty w systemie pojawia sie kodek do tej karty zgrywam materiał w programie z pakietu DVRaptor RaptorEdit lub VideoEdit i z tym niema problemu mogę zgrywać bardzo duże pliki, problem sie pojawia po obróbce, montaż odbywa sie w programie UMSP 7 cały materiał po obróbce moge zrobić w jednym pliku wybierając kodek Canopusa ten do karty np. 1,5 godz. bez problemu i teraz jak odtwarzam go w Media playerze jest ok wszystko smiga ale mi chodzi o podgląd na TV taka mozliwość jest w Raptor Edit ale odtwarzając taki plik w tym programie wczytuje go normalnie ale odtwarza tylko 1-2GB z np.15GB jak zrobić abym cały materiał mógł oglądać na TV niejest to aż takim problemem bo i tak zawsze nagrywam mateiał na płytach DVD ale czasem i tak by sie przydał podgląd na TV.

poniedziałek, 19 września 2005, 18:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]