Teraz jest czwartek, 17 października 2019, 07:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 EDIUS 4 - Wasze propozycje ! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post EDIUS 4 - Wasze propozycje !
Witam wszystkich sympatyków programu EDIUS.
Nowa wersja tego oprogramowania ma sie ukazać prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja br. Korporacja Thomson-Canopus zwróciła się do nas z prośbą o kontak z użytkownikami i sympatykami tego produktu.
Chodzi o to czego oczekujecie, co chcielibyście, aby zostało poprawione lub dołożone do tego programu aby był jeszcze bardziej funkcjonalny i lepszy.
Canopus ze swej strony zapewnia, że najczęściej powtarzające sie uwagi uwględni w najnowszej wersji Ediusa. Czekamy na emaile z Waszymi sugestiami. Listy prosimy kierować pod adresy:
kasia@beiks.pl
bogdan@bsmultimedia.com.pl

poniedziałek, 13 marca 2006, 16:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Radujcie sie wszyscy użytkownicy ediusa. Canopus łaskawie pyta sie o wasze propozycje na 2 miesiące przed releasem. Jeżeli program rzeczywiście ma sie ukazać na przełomie maja i kwietnia, to jest to zwykła ściema. Program powienien być teraz w fazie testowania i poprawiania błedów i nikt nie bedzie wprowadzał poważnych zmian.

poniedziałek, 13 marca 2006, 16:33
Stały bywalec
Stały bywalec

Damian piszesz kompletnie bez sensu i nie na temat.Pytanie padło z poważnych ust więc kwestia życzeń użytkowników niewątpliwie ma podstawy. Canopus do wersji Edius 3 wydał po czasie 3 lub 4 aktualizacje więc może życzenia użytkowników właśnie w tej formie zostaną spełnione.

poniedziałek, 13 marca 2006, 17:11
Stały bywalec
Stały bywalec

Dokładnie Damian ......... mam to samo zdanie , normalnie z ust mi to wyjąłeś .
P.S. byłem na prezentacji pakietu Adobe Production Studio zorganizowanej przez firmę WIMAL i powiem ci że jestem pod wrażeniem .Edius to sobie nawet stanąć nie może obok Adobe .Montowałem na ediusie przez dwa lata i przechodzę na Adobe z ważnego dla mnie powodu : brak supportu (wtyczek)jak i ze strony canopusa tak i innych firm , a Boris mi jakoś nie leży.No i ten Dynamik Link Adobe - poprostu rewelacja !!!!!!!!!!

poniedziałek, 13 marca 2006, 17:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

locoloco, o projektowaniu i tworzeniu oprogramowania wiem co nieco i nigdy nie uwierze, że canopusowi przed samą premierą zaczęło zależeć na zdaniu użytkowników. To co będzie w nowej wersji zostało już dawno ustalone i zaimplementowane. To nie jest tak, że zażyczycie sobie klatek kluczowych, dwóch programistów siądzie, napisze i gotowe. Nie tędy droga. Jak już pisałem program jest w fazie testów i usuwania błędów. A ta cała akcja to tylko chwyt marketingowy, by po premierze programu chwalić się, jak prośby userów zostały spełnione.

poniedziałek, 13 marca 2006, 17:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

hmm ciekaw jestem co conopus wypusci..... trojeczka jest bardzo sympatyczna, przyjazna, szybka a z procoderem i karta tej samej marki wymiata jak trzeba :) Niestey jest troche zawodny i raz zdarzylo mi sie ze przy pracy na materiale dluzszym (ponad 2h) zawiesil sie, potem wyswietlal bledy, konieczna byla reinstalka. Pewnie bedzie kupa udogodnien i udoskonalen w kierunku HD, az zaczynam sie martwic ze DV (w kazdej postaci) za kilka lat przejdzie do lamusa. No nic czekamy do czerwca (bo slyszalem o czerwcu jako dacie wydania) i jakiegos try&outa coby zobaczyc co wymyslili ;). Jesli bedzie cos ciekawego, to moze bedzie jakas oferta do uaktualnienia do wyzszej weesji?

poniedziałek, 13 marca 2006, 21:04
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Edius..
Witam i może na temat koniecznie przydałoby się " coś " do autoringu prosto z timeline i oczywićsie dodatki jak choćby kawałki muzy z zapętleniem - uzasadnienie : to nie jest wyłącznie soft dla zawodowców ale i amatorzy np. do wesel itp. imprez czy imieniny u cioci ponadto moim zdaniem zresztą zgodnie z modą interfejs instalacyjny i zwłaszcza konfiguracyjny powinien być bardziej czytelny z uwagi na mnogośc opcji.To tyle Pozdro wlodek.

wtorek, 14 marca 2006, 08:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Edius..
wlodek1956 napisał(a):
to nie jest wyłącznie soft dla zawodowców
A był nim kiedyś :twisted:

wtorek, 14 marca 2006, 16:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Edius..
-Damian- napisał(a):
wlodek1956 napisał(a):
to nie jest wyłącznie soft dla zawodowców
A był nim kiedyś :twisted:

Hmm moze i kiedys bedzie znowu...
Raz w zyciu mialem okazje siedziec na FCP i odtad zawsze bede porownywal wszystkie inne systemy wlasnie do niego. (Czekam jeszcze na okazje przetestowania kilku pozycji AVIDA)

wtorek, 14 marca 2006, 16:52
Nowy
Nowy

Co wy robicie? Zamiast odpowiadać sensownie na temat, to tradycyjnie prowadzicie dyskusję bez celu.

Skoro Canopus pyta, to sensowne byłoby przedstawić Wasze sugestie, a nie tylko "psioczyć",
że EDIUS to gówno. Osobiście jestem przed dylematem zakupu oprogramowania do Edycji może macie jakieś argument przemawiające za AP2, AVID - kontra EDIUS 4.

Może rzeczywiście nie zostanie to uwzględnione w wersji 4, ale jest szansa że pojawi się w wersji 4,5.

Taką dyskusją to sami domagacie się upadku tegoż softu :(

wtorek, 14 marca 2006, 19:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
2) Podgląd poklatkowy

środa, 22 marca 2006, 10:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Edius 4
Witam i pomyślałem sobie do licha czemu nie wersja w J. POLSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!
skoro są do wyboru inne języki to dlaczego nie? może CANOPUS wyjaśni.
Pozdro wlodek.

środa, 22 marca 2006, 14:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

płynna zmiana tempa

środa, 29 marca 2006, 12:54
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Witam! A może by tak pomyśleli o Macintoshu...:)
Właśnie wróciłem z Targów i sie dowiedziałem na stoisku BEiKS-a,że w 4 będą maski to juz cos...i wiele innych rzeczy, ale będzie trzeba poczekać jeszcze 3 miesiące...pozdro

piątek, 7 kwietnia 2006, 13:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Moze by tak lepsza współpraca z kartami nVidii? Czy to moze bardziej o xplody chodzi ??

wtorek, 11 kwietnia 2006, 12:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona