Teraz jest poniedziałek, 21 października 2019, 00:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jak przyporządkować audio do video 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Jak przyporządkować audio do video
Zacząłem zabawę z EDIUSEM i z pozoru banalna funkcja jest dla mnie niewykonalna. Po oddzieleniu fonii od obrazu(unlink) w jaki sposób mogę później powtórnie dopiąć ścieżkę video do audio lub odwrotnie (funkcja link jest nieaktywna). Mam nadzieję, że problem wyjaśniłem zrozumiale.
Użyłem funkcji szukajna forum, ale nie dotarłem do tego typu problemu.
Dzięki za ewentualną pomoc.[/b]

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 7:27 pm ]
Jeśli niejasno się wyraziłem, to powiedzcie, bo ciężko mi uwierzyć, że ten soft nie posiada takiej możliwości.
Pozdrawiam. Jacek

środa, 24 stycznia 2007, 12:59
Stały bywalec
Stały bywalec

Witam. Nie wiem czy oto ci chodzi , ale ja robię to tak : przytrzymuję "ctrl" i klikam myszką najpierw na obraz potem na dzwięk (zaznaczam w ten sposób video i dzwięk które chce połączyć )następnie puszczam "ctrl" i klikam prawy przycisk myszki - wyskakuje mi lista z aktywną funkcją "link" i klikam " link" . Jak nie zaznaczysz obrazu + dzwięku to funkcja "link" jest nie aktywna. Mam nadzieję że chodziło ci o to . Jeżeli to nie to, to musisz dokładniej opisać swój problem.
pozdrawiam.

piątek, 26 stycznia 2007, 08:43
Bywalec
Bywalec

Dzięki za podpowiedź.Fajna funkcja, też bardzo przydatna, ale nie o to chodzi. Postaram się to opisać dokłądniej. Oddzielam ścieżkę audio od video. Dżwięk zostawiam w całości i tnę na kawałki wizję układając na tej fonii, ale w pewnym momencie jest taki obraz, który musi być zsynchronizowany z dźwiękiem i w UMSP do każdego kawałka audio lub video dowolnie przyciętego, mogę "przypiąć" z powrotem odpowiadający kawałek brakującej ścieżki i jest mi łatwiej znaleźć, gdzie jest dźwięk odpowiadający np.ruszającym ustami ludziom.
Cholera, nie jest łatwo, to wyjaśnić, ale może ktoś podpowie, w jaki sposób sobie radzi.

piątek, 26 stycznia 2007, 12:01
Stały bywalec
Stały bywalec

No teraz już dokładnie wiem o co ci chodzi. Niestety przykro mi , ale Edius 4.13 nie ma takiej funkcji.Możesz jedynie ściągnąć na nowo plik z BIN-a i poszukać fragmentu. :cry: :cry: :cry:
pozdrawiam.

piątek, 26 stycznia 2007, 17:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]