Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 01:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Zmiana softu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Zmiana softu
Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zmianą softu do montażu wideo. Obecnie używam oprogramowanie ulead video studio 9. Jednak program ten nie satysfakcjonuje mnie. Szukam czegoś lepszego. Zastanawiam się nad zakupem Canopus Let;s Edit 2. Przeglądałem różne fora odnośnie wymienionego programu lecz nie jestem pewien czy warto dać ok. 500 zł za to oprogramowanie. Mam możliwość kupienia z drugiej ręki za nieduże pieniądze karty DVMax wraz z programem DigiLab. Czy warto ? DigiLab-em bawiłem się i stwierdzam, że jest to prosty i łatwy program. Wadą jego jest przeliczanie wszystkiego co znajduje się na osi efektów. Co wybrać ?????? Czy Let’s edit pójdzie na moim kompie – Windows XP SP2, 1GB Ramu, P4 2,4 GHz, karta graf ATI SAPHIRE 1650 pro.

Dziękuję za odpowiedzi.

sobota, 4 sierpnia 2007, 20:24
Moderator
Moderator

Na jedno pytanie z pewnością odpowiem: Tak spokojnie komputer da radę obsłużyć Let'sEDITa. Na pytania z kolei o DigiLab nie potrafię w ogóle odpowiedzieć. Tyle pewników, a teraz wkraczamy w obszar ocen subiektywnych :wink: .
Czy opłaca się inwestować w Let'sEDIT w świetle tego że Canopus zaprzestał jego rozwoju? Zobacz jak wiele linków z nim związanych już straciło aktualność w krótkim czasie: LINK . Z drugiej strony XP z SP2 i filmy z SD będą jeszcze długo używane, a "w te klocki" moim skromnym zdaniem wśród programów za 500 zł. Let'sEDIT jest mistrzem. Stabilność, szybkość działania i duża liczba sensownie dobranych filtrów obrazu i dźwięku, o parametrach nierzadko lepszych niż w programach kosztujących o jedno zero w cenie więcej, jakośc obrazu DVD - zaważyły o takiej mojej opinii. Program ma też wady: Zagwarantowany brak rozwoju o najnowsze formaty wysokich rozdzielczości, brak pełnego authoringu, tylko (?) 2 ścieżki wideo. No ale za to, niestety za dodatkowe pieniądze, może być bazą dla programów: Video FX, Imaginate, Let's Photo, Procoder Express, Let's Create.

sobota, 4 sierpnia 2007, 21:01
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

http://sklepwideo.pl/details.php?id=ps100111 A może Vegas? Na początek pakiet nieco uboższy, ale może potem full wypas?

niedziela, 5 sierpnia 2007, 20:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]