Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 08:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Sony Nex-5 próbka wideo ślub. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Sony Nex-5 próbka wideo ślub.
http://www.vimeo.com/24554670 Co sądzicie o tym obrazku.Jest tu jeden ''fachura'' który napisał że to syf totalny itp.

To ma być obraz??

Cytuj:
ale żeś wykontrastował nie masz wogóle pojęcia o obrazie to jest jakby z kamerki z komórki. Zabite wszystkie detale w czerniach , ty chłopie wogóle nie odróżniasz walorów obrazu od jego wad. Zresztą jak wiuększość małolatów

Pytam dlatego gdyż albo ja jestem ślepy na oby dwa oczy albo gośc ma nierówno w domu. :D

Próbka ta ma tylko dodaną ostrość bo tak lubię.Nic więcej.Szkło 18-55

Ostatnio edytowano piątek, 3 czerwca 2011, 08:17 przez kowboj997, łącznie edytowano 2 razy

czwartek, 2 czerwca 2011, 15:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Sony Nex-5 próbka wideo ślub.
Cytuj:
Sorry, not available for download.

...więc szczegółowo się nie wypowiem, ale detale w czerniach naprawdę się pogubiły. Wygląda na przekroczony zakres poniżej 7.5 IRE

czwartek, 2 czerwca 2011, 21:32
Bywalec
Bywalec

kowboj997 napisał(a):
http://www.vimeo.com/24554670 Co sądzicie o tym obrazku.Jest tu jeden ''fachura'' który napisał że to syf totalny itp.

To ma być obraz??

Cytuj:
ale żeś wykontrastował nie masz wogóle pojęcia o obrazie to jest jakby z kamerki z komórki. Zabite wszystkie detale w czerniach , ty chłopie wogóle nie odróżniasz walorów obrazu od jego wad. Zresztą jak wiuększość małolatów

Pytam dlatego gdyż albo ja jestem ślepy na oby dwa oczy albo gośc ma nierówno w domu. :D

Próbka ta ma tylko dodaną ostrość bo tak lubię.Nic więcej.Szkło 18-55
No rzeczywiście jakość jest marna ,ale niektóre szczegóły są widoczne.Szkło to tylko nad morze w słoneczny dzień .

poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Haha nowy -dobry jesteś,pewnie kolega ''fachowca'' .Jak będziesz miał status stałego bywalca lub wyjadacza to może się twoim postem przejmę. :D

Napisałem ci dośc ostro ponieważ uważasz że jakośc tego materiału jest marna.Tak może napisać tylko dziecko neostrady które nudzi sie przed komputerem.

Ostatnio edytowano piątek, 1 lipca 2011, 09:07 przez kowboj997, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kowboj997 już miałem Ci coś konkretnego napisać o tym, co widziałem, ale po przeczytaniu ostatniego postu dam sobie z Tobą spokój.

Czemu?
Tylko tyle Ci napiszę: na forum działam jakiś rok... około. Status mi się zrobił nie dzięki "mądrości", tylko ilości napisanych postów. Nie ma żadnej weryfikacji, czy te posty coś wnoszą, czy wręcz mieszają ludziom w głowach.

Rok temu też miałem status "nowy".

Ale ponad 20 lat w branży. Tylko 1/20 więcej niż teraz.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

wtorek, 28 czerwca 2011, 21:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zapytam z czystej ciekawości.
Co to ma wspólnego z Canopusem, to nie pomyłka bo pisał to "wyjadacz" a nie "nowy"?

wtorek, 28 czerwca 2011, 22:27
Moderator
Moderator

kowboj997 napisał(a):
Haha nowy -dobry jesteś,pewnie kolega ''fachowca'' .Jak będziesz miał status stałego bywalca lub wyjadacza to może się twoim postem przejmę. :D

kiedyś przeczytałem u ciebie, że Canon 5D nie służy do filmowania i koniec, że filmujące lustrzanki to tylko "przedłużacze fiutów" dla niedorobionych filmowców. a teraz oburzasz się na krytykę Nex-a, żartu Sony? bądź obiektywny - o ile Canon 5D czy 60D nadaje się ewentualnie do filmowania, o tyle Nex jest ciekawostką dla mało wymagających amatorów. zwłaszcza w oczy rzuca się aliasing i mała rozpiętość tonalna. a jeśli Nex ci pasuje to co w takim razie masz przeciwko Canonom? naprawdę nie rozumiem...

środa, 29 czerwca 2011, 08:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

GrassHoppeR napisał(a):
kowboj997 napisał(a):

kiedyś przeczytałem u ciebie, że Canon 5D nie służy do filmowania i koniec, że filmujące lustrzanki to tylko "przedłużacze fiutów" dla niedorobionych filmowców. a teraz oburzasz się na krytykę Nex-a, żartu Sony? bądź obiektywny - o ile Canon 5D czy 60D nadaje się ewentualnie do filmowania, o tyle Nex jest ciekawostką dla mało wymagających amatorów. zwłaszcza w oczy rzuca się aliasing i mała rozpiętość tonalna. a jeśli Nex ci pasuje to co w takim razie masz przeciwko Canonom? naprawdę nie rozumiem...

Cytuj:
że filmujące lustrzanki to tylko "przedłużacze fiutów" dla niedorobionych filmowców

Tego nigdy nie powiedziałem i dam ci 100 tys zł jak znajdziesz moją taką wypowiedz, więc radzę być dokładniejszym gdyż miałem o tobie lepsze mniemanie.Po drugie proszę czytać dokładnie o co pytam!Gdzie ja tu wychwalam nexa ?! Kupiłem go do focenia moich rodzinych wypadów i którego sobie wziąłem na ostatnie wesele by wypróbować jak sobie to maleństwo poradzi gdy włącze mu funkcję wideo.To tyle i aż tyle.Proszę nie dorabiać do tego jakiejś dziwnej ideologi.

PS nadal twierdzę że aparat 5dmk2 nie nadaje się do filmowania reportażów typu śluby.

czwartek, 30 czerwca 2011, 15:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]