Teraz jest niedziela, 20 października 2019, 05:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 problemy po reinstalacji systemu i edka 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post problemy po reinstalacji systemu i edka
Witam, jak w temacie, zmieniłem płytę procka pamięć i dyski, poprzedni komp sporo latek przepracował, po reinstalacji wszystko sie rozsypało tzn. na różnych dyskach trzymałem pliki które używałem w projektach. Po wyczyszczeniu kompa, poprzegrywaniu wszystkiego na nowe dyski teraz projekty nie widzą muzy, napisów itd ......
czy jest jakiś sposób na wyszukanie wszystkiego na nowych dyskach ??

restore ofline clips nie bardzo ogarniam, ręcznie muszę szukać i wskazywać a z tym sie schodzi sporo czasu ;/

tmpge autoring też jakieś kwiatki teraz wywala, zainstalowałem deczko nowszą wersję niż miałem 4........... i teraz pliku h264 nie chce wyświetlić w previu, wywala że bitreid audio mu nie pasuje, wcześniej pasował :) muszę sprawdzić czy tmpge 4 też po zmianie audio na "nie ac3" ruszy - tzn nie będzie przeliczał jeszcze raz plików h264

może ktoś podpowie jak poogarniać podstawowe tematy po reinstalce, co warto zainstalować a czego lepiej nie robić

wtorek, 7 sierpnia 2012, 00:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: problemy po reinstalacji systemu i edka
Restore offline Clip - zaznacz w oknie wszystkie pliki i wybierz Restore Folder - wszystko co jest w folderze będzie relinkowane.

Generalnie staram się trzymać wszystkie rzeczy wspólne na dysku w jednym katalogu, a indywidualne (np. teksty) szablony wstawiam zawsze do katalogu ze źródłami projektu (oczywiście kopie mile widziane).

W projekcie - w zasadzie w szablonie projektu - mam wszystko podzielone na kategorie - dzięki temu mam spokój bo nie muszę wszystkiego tworzyć od nowa - kopiuję odpowiednie dane, relinkuję katalogi (te z tekstami) i mam gotowce.

Odbitki na KODAK PROFESSIONAL w rozsądnych cenach http://www.fotogosia.pl - zapraszamy :)

wtorek, 7 sierpnia 2012, 07:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: problemy po reinstalacji systemu i edka
Pozmieniaj litery dysków na te sprzed reinstalacji, względnie utwórz linki symboliczne. Ruszą wszystkie stare projekty.

wtorek, 7 sierpnia 2012, 12:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]