Teraz jest sobota, 28 listopada 2020, 19:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 SHAKE 4.1 Licencja 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post SHAKE 4.1 Licencja
Chcę kupić Shake 4.1. Będę go instalował na MBP. Gdzieś za pół roku kupuję MACPro i chcę przenieść Shake na MacPro. Będzie się zdarzało że będę musiał przenieść licencję na MBP gdy będę w podróży. I tutaj moje pytanie. Czy Shake 4.1 ma jakieś zabezpieczenia typu aktywacja. Przy moim trybie pracy w przypadku takiego zabezpieczenia, bedzie mnie to kosztowało zbyt wiele nerwów i pozostał bym przy moim AfterFX 4.1 Pro dla win odpalonym w Pararels, niestety bez dongla (bo gdzie go wsadzę ?? :( ) przez co odpali się w wersji standard no i ta szybkość.
Ale jeśli Shake ma jakiś dongiel czy zwykłe wsadzanie płyty co jakiś czas to było super. Miałem okazję się kiedyś pobawić Shakiem u pewnego niemca. Aż spać nie mogłem potem :D :D :D Szkoda że się wtedy go o to nie spytałem. Pytam się też o to bo splashscrean Shake pokazywał u niego typ licencji "floating licence" i to mnie niepokoi. Bo wygląda to jak by program miał potrzebę przenoszenia licencji. Mam nadzieje że nie przez łączenie z internetem.

czwartek, 17 stycznia 2008, 14:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]