Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 00:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Samsung VP-D 103 - prośba o opinie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Samsung VP-D 103 - prośba o opinie
Witam Wszystkich!
Chciałbym prosić o opinie na temat kamery Samsung-a VP-D 103.
Jest ona aktulanie w promocji za 1694 zł i wydaje sie być ciekawą propozycją. :roll:
Kamera ma być przeznaczona do użytku domowego - wiadomo - rodzina, wakacje, imprezy itp. Podejrzewam, że na razie najchętniej zrzucałbym nagrane filmy poprzez Eurozłącze do video i na klasyczne kasety :oops: .
Do kompa i obróbka - cóż może kiedyś. Czasem mógłbym ją wykorzystać jako prosty aparat cyfrowy - jak na razie jestem zwolennikiem klasycznej lustrzanki więc zdjęcia cyfrowe jedynie jako wspomożenie.

Reasumując - czy ktoś posiada lub użytkował taką kamerę?
Jakieś wady - zalety i ogólne opinie...

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi. :D

wtorek, 23 listopada 2004, 14:22
Nowy
Nowy

Generalnie odradzam Samsunga. Moze dobre robi napedy CD/DVD albo monitory ale nie kamery. Mialem kilka kamer samsuna w rece, a jednego to 2 tygodnie testowalem. Zalety: dobry dzwiek, polskie menu i... to chyba tyle, Wady: kiepski obraz przy slabym oswietleniu i ergonomia moglaby byc lepsza...

środa, 24 listopada 2004, 20:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Żadnych kamer Samsunga i Sharpa. Obiektywy tragiczne, przetworniki malutkie, wystarczy troche słabsza żarówka w pokoju i już ziarni, bladzi, szumi i kto wie co jeszcze. AutoFocus dostaje dałna przy słabym świetle, balans bieli to już wogule strajkuje. Te firmy nie robią dobrych kamer. Jeśli kamera to tylko Panasonic, Canon,Sony. Choćby nie wiem jaką elektronikę Samsung by władował w kamerkę, jego denna optyka zmarnuje wszystko. O D R A D Z A M. Zresztą nie widziałem solidnej kamery w takiej cenie. Sony D8 za 1500 - tragizm, JVC MiniDV - 1800 - tragizm. NIE POLECAM!!!!

środa, 24 listopada 2004, 20:41
Nowy
Nowy

Post Dzięki
No wielkie dzięki za odpowiedzi i sugestie. Dobrze, że tu trafiłem bo kupiłbym jakieś badziewie....:roll:
Cóż poczekanm na przypływ gotówki i pomyślę o lepiej ocenianym producencie :D

Jeszcze raz serdeczne dzięki :mrgreen:

czwartek, 25 listopada 2004, 09:47
Nowy
Nowy

Zgadzam się ze wszystkimi zarzutami co do Samsunga. Jednak wydaje mi się, że do zastosowań domowych nie jest to najgorszy wybór. Sam miałem podobny dylemat: kupić coś tańszego i móc nagrywać wcześniej lub dozbierać kasę na coś lepszego ale w późniejszym terminie. Wybrałem to pierwsze i nie żałuję. Czas tak szybko ucieka, dziecko rośnie, za jakiś czas miło będzie obejrzeć siebie sprzed kilku lat. Od około roku mam Samsunga VP-D26 i. Jak na razie nie narzekam.
Pozdrawiam.
Marek.

piątek, 26 listopada 2004, 09:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A nie lepiej od razu dołożyć i kupić Panasonica Lub Sony, a co później zrobisz z Samsungiem - będziesz sie męczyć żeby go sprzedać? :?: :?:

piątek, 26 listopada 2004, 12:18
Stały bywalec
Stały bywalec

Jeśli chcesz kupić tanią kamerkę to zdecydowanie lepiej kup Medion 9069 na Allegro za ok. 1200 zł niż nowe Samsungi - różnica kosmiczna w jakości obrazu.

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 12:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]