Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 12:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czy ktoś ma JVC GR-D73 lub D93 ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Czy ktoś ma JVC GR-D73 lub D93 ?
Witam,
Chciałbym kupić nową kamerę. Skłaniam się ku JVC. Czy ktoś może opisać jak te kamery się sprawują. Chodzi przede wszystkim o porównanie z innymi kamerami w kwestii filmowania w słabym oświetleniu (zakładam że w dobrym oświetleniu można porównać do Sony czy Panasonic - a może się mylę :?: ). JVC ma wbudowaną diodę doświetlającą, ale jak ona się sprawuje ? Poza tym JVC nagrywa obraz w ciemnych pomieszczeniach w kolorze, ale ponoć robi to nie najlepiej. Chodzi o to, iż ma w tym trybie wolną migawkę i obraz zdaje się być rozmazany :?: . Proszę o ewentualne opinie użytkowników. Czy warto taką kamerę kupić. W niemieckim Mediamarkt można je dostać za mniej niż 2000. Kwestia tylko przywiezienia, ale zawsze znajdzie się znajomy, który często jeździ do Niemiec. :D

niedziela, 12 grudnia 2004, 23:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
obie podobno baaardzo kiepskie! nie polecam JVC!

poniedziałek, 13 grudnia 2004, 16:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kolejna rzeczowa i wyczerpujaca odpowiedz (wprawdzie nie slyszalem piosenki ale chcialbym powiedziec na jej temat pare slow...), dziekuje kolego...

wtorek, 14 grudnia 2004, 09:31
Nowy
Nowy

Niedawno kupiłem kamerę JVC GR-D23 co prawda to niższy model ale mechaniką dużo się pewnie nie różni od tych podanych w temacie. Kamerę miałem przez jeden dzień i wymieniłem ją na Panasonica. A przyczyną były duże szumy na nagranym materiale jakie powoduje mechanika pracującej kamery. Jest to według mnie duża wada tych kamer, posiadany przezemnie Panasonic jest prawie bezgłośny. Co do obrazu to był w miarę dobry.

wtorek, 14 grudnia 2004, 11:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]