Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 22:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 pd170p czy AG-DVC60 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pd170p czy AG-DVC60
kręce troche po weselach amatorską kamerką za 7000 zł, wszystko wskazuje na to że interes się rusza do przodu. zamierzam zakupić lepszy sprzęcik, mam dylemat co do tych kamer, pd 170p czy AG-DVC60.nie wiem wogóle czy to dobry wybór, czy może proponujecie coś innego.dziękuję za rzetelne odpowiedzi.aha kasy mam do 20000 max.gdzie można najtaniej na terenie Polski kupić ten sprzęcik,jeszcze raz dziękuję.pozdro

niedziela, 12 grudnia 2004, 21:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Rozwazasz nieporownywalne kamery. Odpowiednikiem AGDVC60 to PDX 10 Sonego. Najblizszymi do porownania z PD 170 to Canon XL1S i XL2 oraz Panasonic AGDVX 100A choc wszystkie trzy kamery (moze XL1S mniej) sa duzo lepsze. Osobiscie wazam, ze jesli chcesz robic tylko wesela to wystarczy Sony VX2100 najlepsze w swojej klasie. PD 170 to juz sprzet prosumerski i nie wiem czy jest sens wykozystywac go do wesel... Ale jesli postanowiles to Panasonic AGDVC 60 to duzo nowsza kamera i ma duzo lepszy procesor analizujacy kolory ale z drugiej strony mniejszy chip CCD. Powiem szczerze, ze gdybym ja wybieral wybralbym Panasonica AGDVX 100 :D ale jesli z tych dwu kamer to mimo wszystko Sony (inna sprawa, ze do wesel wystarczy raczej AGDVC 60).

niedziela, 12 grudnia 2004, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic 100A
Luka-pytanko do Ciebie. Jakie masz zdanie co do czułości kamery Panasonika 100A z Sony 2100 czy PD170. Ja mam Panasa 100A i Sony 2100 i ta druga lepiej sobie radzi w nocy np. filmowanie na ulicach. Panasonika mam krótko i być może nie potrafię jej dobrze ustawić. "Realizator" pisał w postach że jest jakiś sposób na zniwelowanie kaszy powstałej na skutek podbicia. Czy mógłbyś coś poradzić w tym temacie?

poniedziałek, 13 grudnia 2004, 16:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Procesor zmieniający charakterystykę gamma i innej bajery rzeczywiście robią wrażenie w ag-dvc60, ale z drugiej strony nie ma tam nic, czego nie mozna by osiągnąć w późniejszej obróbce komputerowej.

Czekam na głosy innych osób, które mają już tego panasonica, bo w internecie rzetelnych testów nie znalazłem.

Zwłaszcza liczę na tych, którzy prównywali ag-dvc60 np z xl1s, xl2, pd150, pd170, ag-dvc30 (podobno to ta sama kamera, tylko w większej obudowie).

piątek, 17 grudnia 2004, 14:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]