Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 04:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaka kamera do 4000zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera do 4000zł
Witam.
Chciałbym prosić Szanownych kolegów o radę.
Chcę kupić kamerę do 4000zł i nie chciał bym kupić byle czego. Wiadomo kwota nie jest zbyt duża ale każdy kupuje na tyle na ile go stać.
Tą kamerą chciałbym filmować wesela ( aktualnie mam Digital 8 i nie ma tu żadnych rewelacji w obrazie czy dźwięku) i chciałbym coś lepszego.
Myślałem o JVC GR-DV 4000 ale tyle się naczytałem na temat tej kamery że teraz sam już nie wiem( cena jest okazyjna 3800zł z roczną gwarancją i to w sklepie ze sprzętem RTV- nie na allegro).
Potrzebna mi ona jest już za 3 tygodnie więc jeśli nikt mi nie doradzi co wybrać to chyba ją kupie.
Proszę o pomoc w wyborze.

czwartek, 23 grudnia 2004, 20:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Rok temu też przerabiałem ten temat i kupiłem JVC GR DV4000. z miesiąca na miesiąc zniechęcałem sia do niej. Dwa miesiące temu kupiłem Panasonica NV GS400 za 5200zł. Jest dość dobra. Wszyscy co doradzali mi twierdzą jedno : Lepsza "gorsza" kamera z 3CCD niz najlepsza jednoprzetwornikowa". Panaś jest niezły, ale mam porównanie z Sony VX2100 i wiem że jest bliższa niej niz JVC GR DV4000. Moja rada jest taka : Jak możesz sie pomęczyć jakiś czas D8 i dozbierać do VX2100 to to zrób, jeżeli nie to przeskocz chociaż jednoprzetwornikowe. Możesz kupić np. Panasonic GS 120 lub GS200. Wybór należy do ciebie i twojego portfela. O wadach i zaletach tych kamer poczytaj na forum.

piątek, 24 grudnia 2004, 00:53
Bywalec
Bywalec

Post może warto zoabczyć canona mvx3i www.mvx3i.prv.pl
mam do sprzedania nówkę canona mvx3i za 4500 zł, wszystko można zoabczyć na stronie http://www.mvx3i.prv.pl zapraszam i przepraszam że na forum, ale pilnie chce sprzedać tę kamerkę poluję na canona xl1s nówkę
tel. 505-762-063
mail. pencaczek@interia.pl
gg:1470900

Pozdrawiam ŁUKASZ Pęcak

czwartek, 30 grudnia 2004, 16:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]