Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 23:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Polska instrukcja do kamery JVC GR D 73E -może ktoś posiada? 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Polska instrukcja do kamery JVC GR D 73E -może ktoś posiada?
jak w temacie.może ktoś posiada polską instrukcję do Kamery JVC GR D 73E.jeśli tak i byłby uprzejmy podesłać na mail byłbym bardzo wdzięczny.
mój mail djx1@op.pl
w zamian mogę dać polską instrukcję w formacie pdf do kamer panasonic : nv-ds 12 eg , 15 eg , 150 eg , 25 eg - pozdrawiam 8)

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 03:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tutaj mozna "trafić" http://www.allegro.pl/showcat.php?id=5126 :D

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 07:40
Nowy
Nowy

ja sciagalem instukcje ze strony jvc najlepiej ameryka lub japonia a pozniej jak cos niewiedzialem do translator i do dziela zawsze sie udalo

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 13:41
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

dzięki ! strasznie mi pomogłeś :? tyle to i ja wiem :-)

wtorek, 25 stycznia 2005, 04:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 25 stycznia 2005, 07:43
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

angielską mam - może jednak ktoś ma polską ???? :?:

środa, 26 stycznia 2005, 05:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zastanawia mnie jedno,kupujecie kamere kilkaset zlotych taniej za granica a pozniej zal wam zaplacic 15zl za polska instrucje i jeczycie po forum. Tylko prosze nie piszcie, ze pies wam zjadl instrukcje albo zgubiliscie bo nie uwierze.

sobota, 29 stycznia 2005, 21:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zastanawia mnie jedno,kupujecie kamere kilkaset zlotych taniej za granica a pozniej zal wam zaplacic 15zl za polska instrucje i jeczycie po forum.

I tutaj się z Toba nie zgodzę. Dlatego kupuję za granicą bo to jest bez sensu by przepłacać za sprzęt tylko dlatego bo państwo narzuca takie wysokie podatki, a co do instrukcji to właśnie po to istnieją takie fora, by sobie pomagać a nie nabijać kieszeń gostkowi który skseruje instrukcję i woła nie 15 zł. tylko 25.
PS.
Poszukuję instrukcji do kamery JVC GRD-23.

sobota, 29 stycznia 2005, 22:31
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Gosc napisał(a):
Zastanawia mnie jedno,kupujecie kamere kilkaset zlotych taniej za granica a pozniej zal wam zaplacic 15zl za polska instrucje i jeczycie po forum.

I tutaj się z Toba nie zgodzę. Dlatego kupuję za granicą bo to jest bez sensu by przepłacać za sprzęt tylko dlatego bo państwo narzuca takie wysokie podatki, a co do instrukcji to właśnie po to istnieją takie fora, by sobie pomagać a nie nabijać kieszeń gostkowi który skseruje instrukcję i woła nie 15 zł. tylko 25.
PS.

racja ! - a ty gościu co pisałeś żeby kupić buc jesteś malinowy ! - za instrukcję fagasy krzyczą koło 30 dych a nie 15 i właśnie po to jest forum żeby takich beretów obejść.nie pozdrawiam mlonów :?
ps. nie bede nabijał kabzy dla państwa w którym są złodziejskie marże,podatki i inne gówna ..... leje na uśmiechniętych "garniturów" którzy kłamią i kradną. i ciekawe czy ty tak wszystko kupjesz w pl .....

niedziela, 30 stycznia 2005, 07:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Spilberg napisał(a):
Gosc napisał(a):

PS.

racja ! - a ty gościu co pisałeś żeby kupić buc jesteś malinowy ! - za instrukcję fagasy krzyczą koło 30 dych a nie 15 i właśnie po to jest forum żeby takich beretów obejść.nie pozdrawiam mlonów :?
ps. nie bede nabijał kabzy dla państwa w którym są złodziejskie marże,podatki i inne gówna ..... leje na uśmiechniętych "garniturów" którzy kłamią i kradną. i ciekawe czy ty tak wszystko kupjesz w pl .....

A myslisz ze za granica w sklepach nie ma marzy, naprawde masz niezle pojecie o handlu, a sklep to jest instytucja charytatywna,ktora rozdaje za darmo. A ja kupuje tylko w Polsce bo jak tylko umiesz sie targowac to dostaniesz taka cene, ktora cie zadowala, masz polska gwarancje, INSTRUKCJE i nie musisz prosic sie po forum. Ale to kupowac to trzeba umiec. Nie musisz odpisywac!

poniedziałek, 31 stycznia 2005, 22:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A myslisz ze za granica w sklepach nie ma marzy, naprawde masz niezle pojecie o handlu, a sklep to jest instytucja charytatywna,ktora rozdaje za darmo. A ja kupuje tylko w Polsce bo jak tylko umiesz sie targowac to dostaniesz taka cene, ktora cie zadowala, masz polska gwarancje, INSTRUKCJE i nie musisz prosic sie po forum. Ale to kupowac to trzeba umiec. Nie musisz odpisywac!

Witaj Gościu !!!!!

Chyba jesteś właścicielem sklepiku RTV, że żal Ci t....ek ściska, że my możemy kupować taniej niż od Ciebie. Jeśli chodzi o to skąd jest taka różnica w cenie pomiędzy Polską a RFN to Ci wyjaśnię: w Polsce do ceny sprzętu dolicza się akcyzę i do tej wartości dolicza się 22% Vat, natomiast w Niemczech do ceny sprzętu dolicza się 16% Vat i nie ma tam akcyzy. A do tego obecnie EURO nisko stoi tak więc tylko trzeba korzystać z okazji. A Ty jak chcesz to kupuj w Polsce i przepłacaj, ale mogę Cię pocieszyć, już wkrótce ma być zniesiona akcyza na sprzęt RTV więc i Ty zaoszczędzisz :D

piątek, 4 lutego 2005, 14:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zeby Cie uswiadomic, to nie mam zadnego sklepu, tylko tak jak napisalem wczesniej, smieszy mnie fakt, ze oszczedzasz na kamerze kilkaset zlotych, a potem jeszcze bys chcial instrukcje darmo, ale to niestety polska domena, kombinatorstwo, cwaniactwo i wszystko za darmo. A co do instrukcji, to sam kiedys zalatwilem sobie papiery do sprzetu, poszedlem do sklepu, kupilem sprzedawcy flaszke, zrobil mi ksero i nie stekalem po forum! No, ale flaszka kosztuje!!!

wtorek, 8 lutego 2005, 13:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
...smieszy mnie fakt, ze oszczedzasz na kamerze kilkaset zlotych, a potem jeszcze bys chcial instrukcje darmo, ale to niestety polska domena, kombinatorstwo, cwaniactwo i wszystko za darmo. A co do instrukcji, to sam kiedys zalatwilem sobie papiery do sprzetu, poszedlem do sklepu, kupilem sprzedawcy flaszke, zrobil mi ksero i nie stekalem po forum! No, ale flaszka kosztuje!!!

i tu sie z kolega zgodze w koncu i tak z instrukcja za 20-30 zl kamera jest o wiele wiele tansza niz w naszym kraju przestancie ludziska dziadowac i skomlec w koncu ksero kilkudziesieciu stron tez kosztuje nawet jak robi sie to w pracy to przeciez okradasz wlasna firme lub panstwo czyli siebie kombinatorom mowimy stanowcze nie to ja napisalem jeszcze jeden gosc ktoremu brak odwagi przyznac sie kim jestem :oops:

wtorek, 8 lutego 2005, 15:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

posiadamy instrukcje do wszystich kamer JVC
/audiovideo.com.pl/

czwartek, 17 lutego 2005, 04:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]