Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 03:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 USB jak przesłać film z mini dv ??? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post USB jak przesłać film z mini dv ???
witka wszystkim zakupilem ostatnio samsunga vdp-31i czy jakos tak ktta posiada wyjscie USB I DV ja mam kabelekorginalny do kamery usb kamera dział świetnie jako internetowa ale nic po za tym nipotrafie przesłać filmu z kasetki na kompa mam wszystkie firmowe cd i programy ale nie mam pojecia jak to zrobić ,moze poprostu sie nie da??? i musze dokupic karte i kabel do wyjscoa DV .Prosze o pomoc :cry:

środa, 26 stycznia 2005, 20:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dokup karte fire wire na allegro jesli nie posiadasz gniazda w kompie i sie ciesz jakoscia

proponuje lekture na forum, duzo o tym pisane bylo

środa, 26 stycznia 2005, 21:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Łojezu. Myslalem, ze jestem cierpliwy ale faktycznie mozna dostac swira (chciałem napisać zajobla ale byłoby niegrzecznie) gdyż codziennie jest to samo pytanie.
Kolego melonie: poszukaj. PLIZZZ
Nie dalej jak wczoraj, przedwczoraj, przedprzedwczoraj, przedprzedprzedwczoraj, przedprzedprzedprzedwczoraj etc. ten temat był omawiany. Kwestia jakosci zrzucania via USB tez.
Jedyne co powinienes to wysilic sie i poszukac.

Jednak skoro wiesz, ze trzeba dokupic karte musi conieco szukales.
szukaj slowa klucze. Pamietaj, że FireWire = IEEE 1394 = DV i na tycvh pojeciach sie skoncentruj

apropos: o USB ZAPOMNIJ i nie pytaj dlaczego (no chyba, ze do kamery internetowej)

środa, 26 stycznia 2005, 21:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 26 stycznia 2005, 21:30
Nowy
Nowy

Post Oleeeeee
DZIEKUJE .DOSTAŁO MI SIE ALE :)) SPOKO,FAKT JET TEGO DUZO I MOGŁEM POCZYTAĆ URATOWALIŚCIE KAMERE PRZED WYTARCIEM KLAWISZY I ZUZYCIEM GNIAZ w kamerze i W KOMPIE ,DZIEKUJE ZA POMOC BARDZO SZYBKĄ JUTRO ZAKUPIE OWĄ KARTE I KABELE TENX

środa, 26 stycznia 2005, 21:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jest jeszcze mozliwosc, ze masz owe gniazdo (FireWire=IEEE 1394) na plycie glownej. Wtedy pozostaje tylko zakup odpowiedniego kabelka. Pamietaj: w kamerze masz gniazdo 4 pinowe, a w karcie najczesciej sa 6 pinowe. Trzeba miec wtedy kabel 4/6
Jesli nie masz na plycie glownej to kup karte. Dodaj te kilka groszy (w sumie chyba z 80-90 zl) i kup z softem (najlepiej z Ulead Video Studio). Masz wtedy wypas soft za darmo
W zestawie tez powinien byc kabel.
Pamietaj o wtyczkach, jedna musi pasowac do kamery (4 pin).

pozdrawiam

środa, 26 stycznia 2005, 21:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post poczatkujacy
a moze by tak przykleic temat: jak kopiowac z kamery na kompa - bylo by bez problemow

czwartek, 27 stycznia 2005, 11:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Popieram ostatnią wypowiedź - to standardowe pytanie. Film z kamery a łącze USB !!!!

Swoją drogą śmieszna polityka producentów kamer cyfrowych: dołączają wiele różnych przewodów, przejściówek, bajerów itd. itp. do kamer cyfrowych, a o podstawowym kabelku dla typowo cyfrowego zastosowania (firewire) zapominają ! A może nie chcą ? Z tego zapewne powodu tak wiele tego pytań: jak przegrać film z kamery cyfrowej przez kabel USB.

Swoją drogą zobaczcie, jak po macoszemu chyba w 99% instrukcji dołączonych do kamer cyfrowych jest potraktowany temat "Kopiowanie filmu z kamery cyfrowej na dysk twardy komputera poprzez złącze firewire"! Czyżby producenci sądzili, że ludziska ciągle zgrywają swe "twórcze wypociny" na stare poczciwe kasety VHS ?

czwartek, 27 stycznia 2005, 21:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Romcio masz 100% rację
Masz jak najbardziej słuszną racje. Po co komu kamera cyfrowa jeżeli jedynymi nośnikami (wg producentów) są kasety analogowe VHS (a w instrukcji dużo informacji na ten temat) lub kasetki divx (za 15zł za 60min). Nie mogłem w to uwierzyć, że tak zaawansowana technologia może proponować takie rozwiązania.

piątek, 28 stycznia 2005, 21:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]