Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 00:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 PANASONIC NV-GS11 POMOCY ! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post PANASONIC NV-GS11 POMOCY !
Witam , jestem posiadaczem ww kamery cyfrowej, i niewiedziec czemu film po zgraniu na pc wyglada nieciekawie... jakosc filmu jest zenujaca jak na kamere cyfrowa ! moze ja cos robie zle, uzylem programu Adobe Premiere i Ulead8 i z obydwu jakosc jest taka sama :( moze to wina kamery ? a moze ja jestem jakis lewy ? jakim programem najlepiej to zgrac na pc ? co radzicie ? a moze ktos z was ma taka sama kamere ? jesli tak to prosze , pochwalcie sie jak to u was jest... z gory dziekuje za pomoc

piątek, 11 lutego 2005, 18:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ustaw, aby materiał nagrywany na dysk twardy miał format kompresji DV. Tak prawdę mówiąc w tym przypadku w czasie zgrywania materiału na dysk nie będzie dokonywan żadna komresja, otrzymasz po prostu wierną kopię filmu - bit po bicie, bajt po bajcie. Oczywiście mowa o zgrywaniu poprzez FIREWIRE.

piątek, 11 lutego 2005, 18:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
no wiec tak ustawilem na DV (przez firewire oczywiscie) no i jak zobaczylem jakos to poprostu zwatpilem :( kamera cyfrowa a nagrywa jak... szkoda gadac , pozdrawiam

sobota, 12 lutego 2005, 10:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
no wiec tak ustawilem na DV (przez firewire oczywiscie) no i jak zobaczylem jakos to poprostu zwatpilem :( kamera cyfrowa a nagrywa jak... szkoda gadac , pozdrawiam

mam dokladnie ten sam problem z ta kamerka!
rowniez szukam i szperam po necie ale nic z tego...
pomozcie Dobrzy Ludzie :)

pozdrawiam

niedziela, 13 lutego 2005, 01:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a jak to wygląda po podłączeniu do tv? czy tak samo?

niedziela, 13 lutego 2005, 01:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jaki masz zainstalowany system ? Bo w Windows XP wszystko u mnie jest OK - obraz na monitorze komputerowym jest cacunio. A Windows 98 odtwarza materiał DV z połową rozdzielczości, czyli 360x288, a to duża różnica.

Materiał zgrywam za pomocą Pinnacle Studio 9.3.5 - wszystko jest OK - ustawienie: pełna jakość DV. Mam kamerę Sony DCR HC 40, być może nagrywa ciutkę lepiej, niż ten Panasonic, ale nie powinno być takiej różnicy. Chyba, że nagrywasz przy słabym oświetleniu, wtedy Panasonic wysiada. Spróbuj nagrać cokolwiek w dzień - może o tą ilość światła chodzi ?

niedziela, 13 lutego 2005, 14:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]