Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 15:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Trzy kamery do 1500 zł .... którą wybrac ???? Sony/Jvc/Canon 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Trzy kamery do 1500 zł .... którą wybrac ???? Sony/Jvc/Canon
Witam was...w piatek wybieram sie do sklepu w celu zakupu kamery cyfrowej...i otóz mam dylemat , nie wiem którą spośró 3 kamer wybac ( wszystkie w bardzo podobnej cenie )
1) Sony TRV 270 - podobno nawet niezly obraz , niezle daje sobie rade przy niezbyt dobrym oswietleniu
2) Canon mv700 - z tego co czytalem..dosc awaryjna kamerka i wogole marka
3) JVC GD23

Która z tych 3 kamer doradzacie kupic,,,ktora znich bedzie najlepsza ??? Od razu mowie ze fakt iz Sony korzysta z D8 wcale mi nie przeszkadza...To bedzie moja pierwsza kamera,,bede chcial material zgrywac na kompa ( poprzez FireWire ) ... Nie wymagam od niej bajerów ( w koncu 1500 za kamere to niewiele ) .. Liczy sie to , ktora z nich oferuje najlepszy obraz, oraz jest najmniej awaryjna...pozdrawiam...i czekam na pomoc...

wtorek, 1 marca 2005, 19:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Za kilka dni pokażą się nowe kamery JVC - Porównując cenę do jakości bezkonkurencyjne na rynku. JVC od lat na wiele rozwiązań , które inni dopiero doganiają. Odzwierciedle kolorów i możliwości techniczne przemawiają zdecydowanie za JVC. Udział w rynku to też potwierdzenie zaufania do marki. Nagrdy Eisa - to wyznacznik jakości -znak jakości dla JVC. Ja bym poczekał. Już nie długo.

czwartek, 3 marca 2005, 12:55
Nowy
Nowy

Witam. Ja również jestem za modelem JVC ma lepsze parametry od Sony. Na nowy model JVC raczej bym nie czekał, bo na pewno będzie kosztował więcej niż 1500zł
Pozdrawiam
Markus

niedziela, 6 marca 2005, 20:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Markus musze cię rozczarować ale dla Ciebie będzie cena poniżej 1500 zł
Radzę poczkać .Nawet zamieszczone testy pokazuję ,że kamery JVC to extraklasa nie mówiąc o niższej cenie.

poniedziałek, 7 marca 2005, 22:03
Bywalec
Bywalec

Czy mozeecie powiedziec jakie to bedą modele ??? Ile mają kosztowac ??? I czy sa juz one na stronie producenta ??? Kiedy maja sie pojawic ???? Pozdro

poniedziałek, 7 marca 2005, 22:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Powinny być dostępne wkrótce. Są już w magazynach w Polsce. Opisy mamy już od miesiąca .Ale zawsze sami sprawdzamy stronę użytkową. Pokazy zamknięte w których uczestniczyliśmy potwierdziły ,że światowy lider nie odpuścił. Wiele nowych rozwiązań /JVC od wprowadzenia kamery kompaktowej / przoduje we wszystkich nowościach. Ceny zawsze pozycjonowene były do rynku. O to nie ma kłopotu. Będą extra. Kamery Everio - to przełom pod każdym względem.
Za kilka dni pełna informacja

wtorek, 8 marca 2005, 22:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]