Teraz jest środa, 22 sierpnia 2018, 02:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Czy JVC GR-D30 to jest dobra kamera????? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Czy JVC GR-D30 to jest dobra kamera?????
Zalezy mi na kamerce z wejsciem analogowym taka kamere mozna juz kupic za 1300zł ale czy to jest dobra kamera do zastosowan domowych , moze jakis inny model z wejsciem analogowym w tej cenie?????????

środa, 2 marca 2005, 18:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Za taką cenę na pewno nie dostaniesz - nic o tych parametrach.Chociaż cena sugeruje ,że sprzęt jest używany. Zrobiłem test kilku kamer w tej klasie cenowej. I nawet o zmroku jakość kolorów JVC była najlepsza. Ja nie znam takiej ceny na tą kamerę. W dzień rewelacja. Do pracy w domu - nie zastanawiaj się.

środa, 2 marca 2005, 21:24
Bywalec
Bywalec

Jesli chodzi o wejscia/wyjscia analogowe i cyfrowe (DV), to rzeczywiscie jest to full wypas :-) w tej klasie cenowej. Konfiguracja tych wyjsc i ich dzialanie (w sprawnym sprzecie oczywiscie) jest prosta. U mnie dziala wszystko OK. Jakosc przetwornika tez jak dla mnie bardzo dobra. Co sie zas tyczy filmowania w gorszych warunkach oswietleniowych, to nie wierz, ze o zmroku sfilmujesz jakiekolwiek kolory na filmie, bo to co oferuje tryb filmowania nocnego w JVC gr-d30, to nie jest film tylko slideshow. W kiepskich warunkach oswietleniowych wszystkie kamery miniDV z tej polki cenowej (tak do 3k zl) nie dadza sobie rady- bedzie duuuuzy szum. Ale pytanie dotyczylo JVC gr-d30 i sensownosci zakupu. Jesli chodzi Ci o wyjscia/wejscia analogowe, to polecam. Natomiast nie oczekuj dobrych efektow w trakcie filmowania w niedostatecznych warunkach oswietleniowych, bo sie srogo zawiedziesz.
Pozdro
Piotr

środa, 2 marca 2005, 22:03
Nowy
Nowy

O ile się nie mylę to JVC GR D 30 nie posiada wejścia analogowego (oryginalnie oczywiście)wejście wyjście analogowe dopiero posiada z tej rodziny model GR D 70
A poza tym kamerka chodzi OK lecz żeczywiście w słabym oświetleniu filmuje się fatalnie
pozdrawiam
Markus

środa, 2 marca 2005, 22:28
Bywalec
Bywalec

Jak juz napisalem wyzej- mam gr-d30 i ma ona komplet wejsc/wyjsc analogowych i cyfrowych.
pozdro

środa, 2 marca 2005, 22:35
Bywalec
Bywalec

z tym kompletem moze przesadzilem- nie ma USB, bo nie robi zdjec..... Ma wejscie analogowe wideo i audio oraz DVin no i oczywiscie DVout
Sorry za mnozenie postow, ale ciezki dzien dzisiaj mialem....

środa, 2 marca 2005, 22:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Proszę wskazać choć jedną kamerę o podobnych walorach za taką cenę? .Co do zdjęć nocnych proszę przeczytać niedawne wypowiedzi na forum . Zdjęcia z kamery Everio JVC z pewnością spełnią zadość uczynienie oczekiwaniom użytkowników. Niestety to nie ta kasa. Szukając kamer określamy ich potrzeby i cenę. I w tym przedziale szukamy spełnienia potrzeb.
Do zdjęć nocnych są inne kamery.
Za 1300 zł to cena delikatnie mówiąc rewelacja.

czwartek, 3 marca 2005, 00:39
Bywalec
Bywalec

Ja oczywiscie mówiłem o kamerze uzywanej bo z nowych w tej cenie to tylko samsung z wejsciem a moze sa jeszcze jakies?Dzisiaj namierzyłem na allegro panasonica NV-GS50 moze ta kamerka tez ma wej analogowe

czwartek, 3 marca 2005, 20:29
Bywalec
Bywalec

Aha zapomniałem dodac ze za 1000zł jest JVC GR d30 ale w ntsc równiez uzywana

czwartek, 3 marca 2005, 20:31
Bywalec
Bywalec

Panowie mam jeszcze jedno bytanko moze banalne dla niektórych ale dla mnie nie czy wej.analogowe to to samo co wej,A/V lub composite czy na kamerze musi pisac wejscie analogowe przy czytaniu opisów kamer wszedzie pisze inaczej na niektórych i tak i tak dlatego pytam

czwartek, 3 marca 2005, 20:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]