Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 15:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 JVC GR-D30U 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post JVC GR-D30U
witam wszystkich członków forum. Na początku chciałbym się przywitać bo jestem tu nowy. I mam kilka pytań do was. Mam nadzieje że mi pomorzenie. Od jakiegoś pewnego czasu zaczałem się rozglądać za kamerką. Na początek chciałym coś taniego by wszystkigo się nauczyć. Zastanawiałe się włąsnie nad JVC GR-D30U. Nawet jestem zainteresowany jedną aukcją. Tylko że jest to kamerka z USA. TU jest link: http://allegro.pl/show_item.php?item=44691040 . Nie wiem cyz nie będzieżadnych problemów ze zgraniem filmów na kompuer. Nie wiem czy da rady dokupić specjalną przejsciówkę by można była ładowarać ją w polce czy będe musiałzmienic akumulator lub ładowarkę. Proawde mówiac nie orientuje się na tym za bardzo. Prosze powiedzcie mi czy będe musiał coś przerabiać dokupywać jakies rzeczy do niej i czy mogą wysątpić jakies problemy ze zgraniem filmów. I widze że w zestawie nie ma pilota do tej kamery. czy mozna by było go dokupić?????????. czekam na wasze odpowiedz. pozdrawiam

wtorek, 15 marca 2005, 17:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Możesz mieć duże problemy. Kamera jest w bieżącej sprzedaży w Polsce.
cena 1699 z gwarancją 2 -lata , instrukcją. Sprawdź po akumulatorze /rysy / czy był tak niewiele używany. W jakim systemie działa ? Przerobka może być kosztowna. Zlicz wszystkie koszty . Na razie dobra cena. Zadzwoń do serwisu centralnego JVC w Warszawie - zapytaj o koszt , żebyś się nie rozczarował . Jeśli będziesz miał dalsze pytania wejdź na maila.

wtorek, 15 marca 2005, 22:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]