Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Kamery z Niemiec 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Kamery z Niemiec
Witam!

Czy ktos z Was robił zakupy w jakimkolwiek niemieckim sklepie
internetowym???

Chce kupic kamere Sony HC90
i znalazlem w wyszukiwarce do najtanszych sklepow, naprawde niska cene tej
kamery,
gdzie mozna kupic juz za okolo 730 euro czyli okolo 2950zł!!

Tylko nie wiem czy warto ryzykowac :-\

Czekam na Wasze opinie.
Dzieki

Pozdrawiam
Ryba

poniedziałek, 21 marca 2005, 18:41
Bywalec
Bywalec

Kupiłem kamerkę w jednym z berlińskich sklepów, tzn. kupił mi znajomy mieszkający w NIemczech i przesłał ją do mnie. Kamera wyszła mnie taniej jakieś 500 zł po kursie 4,18 :)

wtorek, 29 marca 2005, 20:55
Bywalec
Bywalec

Kupiłem kamerkę w jednym z berlińskich sklepów, tzn. kupił mi znajomy mieszkający w NIemczech i przesłał ją do mnie. Kamera wyszła mnie taniej jakieś 500 zł po kursie 4,18 :)

Czy wiesz moze dokladnie jaki to byl sklep?
Jaka kupiles kamere i jak Ci sie sprawuje??

wtorek, 29 marca 2005, 21:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Najtaniej w Niemczech dostaniesz HC 90 w sklepie internetowym Redcoon.Kupowalem u nich kilka razy i nie bylo zadnych problemow.Po zamowieniu towar na drugi dzien byl juz w domu.Tylko niestety ja mieszkam w Niemczech i nie wiem jak bedzie z wysylka do Polski.Idealnym rozwiazaniem byloby gdybys mial jakiegos znajomka ktory Ci to zamowi i przywiezie.
W zadnym tradycyjnym sklepie nie znajdziesz tej kamery tak tanio jak w sklepach internetowych.Nawet Media Markt,ktory przez internet sprzedaje niektore rzeczy tanio w sklepie ma zabojcze ceny.

środa, 30 marca 2005, 08:11
Bywalec
Bywalec

Najtaniej w Niemczech dostaniesz HC 90 w sklepie internetowym Redcoon.Kupowalem u nich kilka razy i nie bylo zadnych problemow.Po zamowieniu towar na drugi dzien byl juz w domu.Tylko niestety ja mieszkam w Niemczech i nie wiem jak bedzie z wysylka do Polski.Idealnym rozwiazaniem byloby gdybys mial jakiegos znajomka ktory Ci to zamowi i przywiezie.
W zadnym tradycyjnym sklepie nie znajdziesz tej kamery tak tanio jak w sklepach internetowych.Nawet Media Markt,ktory przez internet sprzedaje niektore rzeczy tanio w sklepie ma zabojcze ceny.

Czy ten sklep jest w Berlinie, i czy trzeba kupowac przez strone, czy mozna u nich bezposrednio. Bo mam znajomego ktory jezdzi czasem do Berlina. Pozdrawiam

środa, 30 marca 2005, 19:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ten sklep nie jest w Berlinie i nie mozna bezposrednio.Wysylaja za pobraniem na niemiecki adres.Kupowalem u nich wiec bez obaw.

środa, 30 marca 2005, 22:18
Bywalec
Bywalec

Ten sklep nie jest w Berlinie i nie mozna bezposrednio.Wysylaja za pobraniem na niemiecki adres.Kupowalem u nich wiec bez obaw.

a jak jest z niemiecka gwarancja, czy u nas w Polsce jest w pelni egzekwowana?? interesuje mnie SONY.

czwartek, 31 marca 2005, 16:25
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

ma3iek napisał(a):

a jak jest z niemiecka gwarancja, czy u nas w Polsce jest w pelni egzekwowana?? interesuje mnie SONY.

Tak...
Polskie serwisy(sony, panasonic i canon. jvc nie jestem pewien)akceptują eurogwarancje, tylko musi być czytelnie wypełniona i musi być dowód zakupu.

Ale jeśli kupujesz nową to panasonic daje dwa lata erogwarancji sony tylko rok, chyba że kupujesz w polskim sklepie stacjonarnym(choć internetowym pewnie też) to masz możliwość do 24miechów niezależnie od towaru jaki kupujech reklamować towar jako niezgodny i sprzedawca musi naprawić, niezależnie od tego że daje na niego np.rok gwarancji...
jest to ustawa z bodajże 2003 roku o prawach konsumenta.

Athlon XP 2600+
1GB TwinMos
GF5500 128MB
Maxtor 80GB +Samsung 160GB
liteon 851S

czwartek, 31 marca 2005, 17:18
Bywalec
Bywalec

mirrr napisał(a):

Czy wiesz moze dokladnie jaki to byl sklep?
Jaka kupiles kamere i jak Ci sie sprawuje??

Sorry, że dość długo nie odpowiadałem. Swoją kamerkę Sony dcr hc 14 kupiłem tutaj: http://www.samtec-gmbh.com/ wszystko szybko, z europejską gwarancją i instrukcją po niemiecku :) ale to nie problem zanleźć pdf-a po polsku :D Wtedy za tę kamerę dałem 341 euro + przesyłka w NIemczech 11 euro (płacisz dopiero po otwarciu przesyłki i sprawdzeniu towaru, za pobraniem bez możliwości otwarcia - 4 euro) i 11 euro za przesyłkę do Polski DHL-em. Paczka w Niemczech szła 2 dni i do Polski 3. Teraz niestety cena tej kamery jest dużo wyższa. A sam sklep wyszukałem http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/1441A16F289034.html

Co do samej kamery spisuje się bez zarzutów, polacam. Zresztą jest dość obszerny wątek na tym forum i to dzięki tym opiniom zdecydowałem się na ten model. Poszukaj :)

piątek, 8 kwietnia 2005, 23:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]