Teraz jest niedziela, 19 sierpnia 2018, 00:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Kupowaliście w DVtech 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kupowaliście w DVtech
Czy ktoś z was kupował coś u nich, jeżeli tak to napiszcie swoje opinie bo nie wiem czy mogę im zaufać.

środa, 23 marca 2005, 00:57
Stały bywalec
Stały bywalec

Ja również miałem ten problem, kupowałem sony vx2100 więc raczej spory wydatek. Ostatecznie wybrałem BEIKS. Z jakości osbługi jestem zadowolony. Jeśli u nich kupisz na pewno nie będzies miał żadnych problemów a jeśli zapłacisz trochę drożej, no coż, ja wolę spać spokojnie.

Pozdrawiam

środa, 23 marca 2005, 07:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post odp
Witam!

Kupowalem kilka miesiecy temu w firmie DVTECH panasonica 400setke... Poniewaz jestem z Nowego Sacza a nie chcialem kupowac 'kota w worku' umowilem sie z przedstawicielem w Krakowie i na miejscu sprawdzilem kupowana kamere.... tranzakcja przebiegla bez problemow. Niestety po kilku miesiacach wykrylem wade kamery ... wylanczala sie mi pod wplywem nadmiernej czulosci na wilgoc(gdy jej nawet nie bylo) .... sprawa tez zostala rozwiazana rewelacyjnie(nawet ku mojemu zdziwieniu)... Po wyslaniu do siedziby reklamowana kamere otrzymalem na czas naprawy kamere zastepcza- nowke panasonica 250 3CCD!!! ( z mala prosba abym tylko w tym okresie jej za bardzo nie zniszczyl)...to sie nazywa podejscie do klienta !!! Brawo ! Gdyby inne firmy tak podchodzily ...ehhh Pozdrawiam,Marcin
P.s. Pracownicy z ktorymi mialem kontakt(telefoniczny) sa super...szczegolne uklony dla Pana Krzysztofa.

wtorek, 19 kwietnia 2005, 15:17
Nowy
Nowy

Ciekawe komu później sprzedali tę 250??? ;))))

Jacek

wtorek, 19 kwietnia 2005, 16:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Ciekawe komu później sprzedali tę 250??? )))"

Piszac wczesniejsza wiadomosc liczylem sie z takim zdaniem...
Poniewaz i taka rozmowa na ten temat odbyla sie z DVTECH-u handlowcem z przyjemnoscia Panu odpowiem:
Firma oferowala mi w zastepstwie jeszcze jeszcze jedna kamere przeznaczona do celow 'zastepczych'... wybralem 250-ke 3ccd. Owszem...jest mozliwosc odkupienia tych kamer za odpowiednio nizsza cene ( tak jak to robia np: firmy sprzedajace ksera...odsprzedajac maszyny z 'wystawki' itp..za odpowiednio niska cene..czy salony samochodowe).

W koncu doczekalem sie czasow kiedy elektronika uzytkowa jest uzytkowa (w przypadku pecha uszkodzenia... oczywiscie ;)...,no ale to natura martwa...czasami bywa zlosliwa )

Rozumiem rowniez,iz przychodzace negatywne mysli co do 'zaplecza' tak stawianym sprawom niektorych firm - sa wynikiem Polski i Polakow histori.Przeciez kilkanascie lat temu zakup czegokolwiek z elektroniki graniczyl z cudem a co dopiero gwarancja i cala otoczka serwisu z tym zwiazana.Fakt zadowolenia klienta z zakupu i obslugi mial odzwierciedlecie wylacznie na banerze propagandowym znajdujacym sie ponad uginajacymi sie od pustki polkami ..zaraz nad glowa ekspedienta(tki) monotonicznie wypowiadajacego do klienta slowa negacji z podkerlajaca mina w stylu "czego?".

Pozdrawiam,Marcin

środa, 20 kwietnia 2005, 10:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]