Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 22:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Prosze wejdzcie. JVC GR-D21E . POMÓŻCIE 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Prosze wejdzcie. JVC GR-D21E . POMÓŻCIE
witam wszytkich serdecznie. Bardzo prosiłbym o pomoc. 3 dni temu zakupiłem na allegro kamerkę. Tu jest jej link: http://allegro.pl/show_item.php?item=45303136
No i mam taki problem. Ładuję kamerkę tak jak powinnienem. Na oFF i mruga czerwona lampka. Gdy gaśnie po jakimś tam czasie to wyciągam kamerkę z produ ale kamerka na akumulatorze wogólne nie trzyma. Nic nie reaguje. Gdyby był on bardzo słaby to przynajmniej by chwilke popracowała na nim moim zdaniem. Akumulator mam model BN-V408U. ma on można powiedziec tylko 3 styki. nie ma żandego takiego na allegro żeby było można dokupić, poniewąż tamte mają po 4 styki. Prosze co mam zrobić . kamerka nie jest chyba nawet z polski bo nie ma polskiej gwarancji tylko jakąs europejką, ale też nie z USA bo jak doczytałem końcówka "e" świadczy o kraju europejskim. Poradzcie mi co mam zrobić. gdy podłanczam kamerkę do prądu to mogę normalnie ją obsługiwac. Co mozę być w niej nie tak, czy mozę robie coś źle. Radzicie mi moze kłucić się z sprzedającym i zwrócić sprzęt ponieważ jeszcze nie wystawiłem komentarza. Powiedzcie prosze co to mozę być. czekam na wasze odpowiedzi. BArdzo mile bym widział kontakt na gg również. Mój numer 2370867

piątek, 25 marca 2005, 20:23
Nowy
Nowy

Oczywiście bateria może być tak uszkodzona, że kamera zupełnie nie zareaguje. To nie walkman, by pracowała na byle jakim napięciu.
Baterii do Twojej kamery na Allegro są krocie.
Idź do sklepu RTV, poproś sprzedawcę, by pożyczył Ci na sekundkę baterię z kamery serii GR-D i masz wszystko wyjaśnione :)

Pozdro.

poniedziałek, 28 marca 2005, 17:10
Bywalec
Bywalec

Rowniez zauwazylem, ze te niby odpowiedniki/zamienniki na allegro maja 4 styki.
Na pewno one pasuja ?

wtorek, 29 marca 2005, 16:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie ma to żadnego znaczenia. Sam kupiłem na allegro taki z 4 stykami, a ładowarka ma tylko 3 (i oryginalny akumulator też) Ładuje się prawidłowo i trzyma super. W mojej ładowarce w trakcie ładowania miga czerwona dioda, po zakończeniu ładowania świeci zielona! - sprawsź dokładnie w opisie czy tak nie powinno być. Może po prostu nie ładujecie akumulatora do końca? Też mam JVC ale wyższy model.

wtorek, 29 marca 2005, 18:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]