Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 06:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 JVC GR-D33 - Hałasuje!!!??? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post JVC GR-D33 - Hałasuje!!!???
Kupiłem niedawno JVC GR-D33 i mam problem. Mikrofon nagrywa pracę mechanizmów w taki sposób że przy odtwarzaniu słychać jakby jakaś maszyna pracowała w tle.CZY TO NORMALNE? moze cyfrówki tak mają?

poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 16:29
Bywalec
Bywalec

Te modele JVC maja te wade ze mikrofony sa za czule i rejestruja takze prace mechanizmu. Moze musisz zglosci to w serwisie

wtorek, 5 kwietnia 2005, 06:58
Bywalec
Bywalec

Jest czuly to fakt ale slychac/zwraca sie uwage go/na niego tylko gdy jest nagrywany obraz, a wokol panuje zupelna cisza.
Nagrywam filmy i nie zwrocilem na to jeszcze uwagi.
Dopiero teraz gdy mi powiedziales to rowniez nie slyszalem pracy mechanizmu dopiero przy absolutnej ciszy jet on wychwytywany przez uklad mikrofonu.
Albo jestes za wrazliwy albo masz faktycznie bardzo glosny mechanizm i powinienes to zglosic do serwisu jezeli kamera jest na gwarancji lub przeczyscic rolki gdy juz niestety nie jest.

wtorek, 5 kwietnia 2005, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zdarzają się egzemlperze , które odstają od normy - niestety .
Naszym klientom pomagaliśmy w tej sprawie, kilka spraw zakończyło się w serwisie centralnym. Niestety to mikrofon jest za czuły , ale są na to sposoby. Poprosić technika od kamer w serwisie centralnym w W-wie. To ich obowiązek.

środa, 6 kwietnia 2005, 00:29
Bywalec
Bywalec

Zdarzają się egzemlperze , które odstają od normy - niestety .
Naszym klientom pomagaliśmy w tej sprawie, kilka spraw zakończyło się w serwisie centralnym. Niestety to mikrofon jest za czuły , ale są na to sposoby. Poprosić technika od kamer w serwisie centralnym w W-wie. To ich obowiązek.

Z tego wynika, że mój przypadek nie jest odosobniony. Kamera była już w serwisie ale w Gdyni i... lipa!To samo. Nie jestem przewerażliwiony bo kazdy w domu to zauważył. Dzwoniłem tam (do Gdyni), pan był co prawda miły i pomocny ale co z tego.Na gwarancji napisał "konserwacja mechanizmów". Serwisuje to w Lublinie Ducat i nie wiem czy mi zgodzą się to wysłać teraz do W-wy. Zadzwoniłbym do W-wy zasięgnąć porady tylko nie wiem jak to się nazywa tam. Jak mogę to poproszą o jakiekolwiek namiary. Piszesz "naszym klientom" - co masz z tym wspólnego jak mogłbym zapytać.
Jestem już nieco zdesperowany ale będę walczył- Czy JEST MOŻLIWOŚĆ(czy da się to zrobić) PRZERÓBKI TAK BY DAŁO SIĘ DOŁĄCZYĆ MIKROFON ZEWNĘTRZNY??? Trochę szkoda gwarancji ale coż.

niedziela, 10 kwietnia 2005, 22:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zadzwoń - serwis centralny w-wa 022.6661111- po proś technika od kamer i przedstaw swój problem .Gdybyś nic nie wskórał odezwij się. Pomogę. Klient zawsze musi być zadowolony.

poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 00:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]