Teraz jest wtorek, 18 grudnia 2018, 23:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 panasonic-najbardziej awaryjny? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post panasonic-najbardziej awaryjny?
Już byłem zdecydowany na zakup panasa gs75 ale chyba sobie odpuszczę.
Podobno panasonic jest bardzo awaryjny. Rozmawiałem z dwoma sprzedawcami i twiedzili że panasonic bardzo często się psuje. Podobno są to najbardziej awaryjne kamerki. Najpewniejsze sa ponoć kamerki sony które najrzadziej sie psują więc chyba wybiorę coś z sony.
Dodam że nie mówię o modelu gs75 tylko o wcześniejszych modelach. Ale jaka jest gwarancja że z gs75 nie będzie tak samo?

poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 20:45
Bywalec
Bywalec

juz dzialalem na kilku kamerkach i jak dla mnie najlepsze byly sony!! mam panasonika, ale lezy juz gdzies w szafie :)!!! wg mnie wybierz SONY!! nie powinno byc problemow!!

poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 22:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Slyszałem już różne głupoty ale TAKICH jeszcze nie slyszalem !!!
HA HA HA HA HA HA
Jam komuś brakuje argumentow to opowiada głupoty. Proszę podać choć jeden sklep w Polsce ktory opowiada takie bradnie. Jle tych kamer sprzedają ? Jaki odsetek trafia do serwisu ? Skad mają takie informacje ? Robili badania? My sprzedajemy Panasonica w setkach/ choć jestem fanem JVC - mieliśmy największą sprzedaz w Polsce/ i nie słyszałem żadnej skargi od klienta.
http://hdtv.com.pl/index.php?module=CMp ... &pageid=12
http://hdtv.com.pl/index.php?module=CMp ... &pageid=11
sprawdź jak w testach wypadły kamery JVC Pansonica i Sony.
Sony to bardzo dobra firma , ale nie tak dobra jak inne. Najlepiej samemu sprawdź i nie powtarzaj - opowiadań bo widać ,że jesteś obezanym człowiekiem ktory poszerza swoją wiedzę .A kulkturalnym ludziom nie wypada potwarzać herezji- bez sprawdzenia faktycznych danych.

wtorek, 12 kwietnia 2005, 00:03
Moderator
Moderator

Może i Sony są najmniej awaryjne ale jak już się zepsują to katastrofa. Serwis gwarancyjny Sony ma najgorszą opinię wśród serwisów - zawsze tak przekręcą, że albo płacisz albo rezygnujesz z naprawy. A za naprawy proponują zaporowe stawki, że bardziej opłacalne jest kupić nową kamerę. Sam mam Sony i drżę na myśl, że coś by się jej mogło stać. Dlatego dbam o nią bardziej niż o żonę :-)
Pozdrawiam

wtorek, 12 kwietnia 2005, 09:09
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

zawsze tak przekręcą, że albo płacisz albo rezygnujesz

To prawie jak z komórkami, które według serwisu zawsze sa zalane :lol:.

wtorek, 12 kwietnia 2005, 13:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Z mojego rozeznania na forum wynika raczej że to własnie z Panasonikiem jest najmniej problemów. Sony ma kłopoty ze złączami Fire-wire, Canonowi często pada ogólnie mechanizm, JVC ma problemy z dźwiękiem i dropami (oczywiście mowa o modelach tanich, amatorskich!). Nie polecam tylko kamer Panasonik NV-DS60 i 65, ale to już są "historyczne" modele :D

wtorek, 12 kwietnia 2005, 13:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Od kiedy zajmuję się rejestracją video pracuję wyłącznie na kamerach Panasonic. Kolejną czwartą z kolei kamerę kupiłem również tej marki a to m. innymi z powodu bezawaryjności !!!!. Takie są moje wieloletnie doświadczenia, stąd ta opinia.
Pozdrawiam

wtorek, 12 kwietnia 2005, 13:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Byłem w sieci avans i multi i w obydwu tych sklepach usłyszałem że panasonic jest najbardziej awaryjny. Może się zmówili żeby tak gadać, tylko po co? A co do kultury wypowiedzi to z twoją kiki jest cos nie tak. Ja nie stwierdzam faktu tylko grzecznie pytam. Od tego jest chyba to forum.

wtorek, 12 kwietnia 2005, 17:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Uzytkuję kamerę panasonic "historyczna" NV DS 60 i jestem z niej bardzo zadowolony poprzednio uzytkowałem też panasonic VHS przez
15 lat i zero awaryjności. Co do funkcjonalności i niezawodności kamer różnych firm zabacz na stronie http://www.filmowiec.pl tam są opinie uzytkowników.
Firma SONY zdobyła sobie markę przed 20 laty produkcja telewizorów
które na tamte czasy były chyba najlepsze ale również w tym samym czasie np magnetofony SONY były słabe a napewno słabsze od TECHNICSa czyli firmy do której należy marka Panasonic.
A co do sprzedawców to moze SONY wprowadziło cos""za kazdą
sprzedaną sztukę.

wtorek, 12 kwietnia 2005, 18:38
Stały bywalec
Stały bywalec

A propo komórek akurat pracuje w autoryzowanym serwisie i co do zalanych tel to wiem sporo np dziś przychodzi dziewczyna z reklamacją nie działa jej przycisk pytam z doświadczenia czy aby go nie zalała dziewczyna nie nigdy w zyciu otwieramy tel przy niej a tam lepi sie klawiatura ale ona swieta to nie ona ona nie wie jak to tak itd. Pewnie sam się zmoczył tel bo ja nagą zobaczył. W serwisie naprawde wiedzą co psuje sie najbardziej. Tak w nawiasie koledzy ostrzegam przed siemensami seri 65 i 70 ale z tym tematem odsyłam na inne fora. Czasami serwis prawde powie ale kamery wydaje mi sie to i tak sprzet bardzo mało awaryjny a to tez ze swojego doswiadczenia wiem bo kilka staruszków przeszło przez moje rece. Pozdrawiam

wtorek, 12 kwietnia 2005, 21:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sorry akselot nie mialem zamiaru Cię obrazić. Tylko telepie mnie jak sprzedawca oszukuje klienta , opowiadając dyrdymały. Możesz mieć zaufanie do marki Panasonic , podobnie jak do marki Sony. Wybór zawsze należy do Ciebie. Nowy model Panasonica NV GS 75 - to extra wybor. Użytkownicy są bardzo zadowoleni.Extra nagrywa przy slabym oświetleniu .Sam spójrz. http://hdtv.com.pl/index.php?module=News
Nie podejrzewałem że AVANS i MULTI tak nisko upadnie .

środa, 13 kwietnia 2005, 01:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No i klamka zapadła. W końcu po ciężkim namyśle wybrałem.... panas gs 75. Nie ukrywam, że podjęłem decyzje pod wpływem lektury tego forum. Dzisiaj pierwsze testy. Wrażeniami podzielę się wkrótce.

poniedziałek, 16 maja 2005, 20:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pozdrawiam

poniedziałek, 16 maja 2005, 21:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post NV-GS200 pierwsze obawy
Byłem szczęśliwym posiadaczem Samsunga vpd26i ale jak to bywa z Samsungiem padł.Nie mogę powiedzieć złego słowa o jakości obrazu nagranego na tej kamerze czysty ostry naturalne barwy no ale to już historia.W miejsce Samsunga po dziesiątkach godzin spędzonych na formu i testach wybrałem Panasonica gs200 może model juz starszy ale
(na tyle pozwoliły finanse) nie ukrywam że miały w decyzji udział opinie KIKI.Kamera nowa na pierwszy rzut oka solidna niewielka - idealna dla amatora. Po paru minutach nagrywania pojawiły się pierwsze obawy kamera ma problemy z autofocusem "pływa".Problem był poruszany przez innych kolegów na forum ale nie wierzyłem.Teraz wydaje mi się że to jest cecha tej serii i mam nadzieję że się mylę.Może jest to kwestia poznania produktu ale pierwszy kontakt budzi pewne obawy.

pozdrawiam forumowiczów

Paweł

niedziela, 29 maja 2005, 23:30
Bywalec
Bywalec

Ja tez jestem zwolennikiem sony, juz od kilkunastu lat. w miedzy czasie mialem 3 kamerki sony (+jeszcze jakies tam inne juz nawet nie pamietam) ale sony zawsze byly najlepsze i zawsze jak sprzedawalem sony (za kazdym razem na chodzie i w pel;ni sprawne) i kupowalem inna firme to nie bylem zadowolony i szybko sprzedawalem zanim sie calkiem rozklekotala. No ale musialem troche poexperymentowac i teraz juz wiem ze SONY rules.

a co do opinii kiki.... no coz... jak bym sprzedawla panasonica to tez bym go zachwalal. ale ja mowie jako zwykly uzytkownik kamer, ktory sobie nagrywa filmy do domowego uzytku.

nie polecam jvc (zly obraz) i samsunga (wadliwe)

poniedziałek, 30 maja 2005, 00:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona