Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 11:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 POMOCY! PROBLEM Z NADAWANIEM OBRAZU PRZEZ INTERNET! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post POMOCY! PROBLEM Z NADAWANIEM OBRAZU PRZEZ INTERNET!
Witam
Niedawno temu dokonalem zakupu kamery Sony DCR-HC 42E i mam problem z nadawaniem obrazu przez Internet. Ten model kamery posiada podstawke HandyCam. Posiadam program Windows XP, zainstalowalem sterowniki dostepne na CdRomie. Zainstalowane zostalo rowniez oprogramowanie ImageMixer VCD2., komputer wykryl nowy sprzet i go zainstalowal, a wiec podlaczenie usb jest prawidlowe. Gdy probuje nadawac obraz przez internet np. za posrednictwem komunikatora msn czy nawet przez czat, pojawia sie niebieski ekran, taki sam jak na wyswietlaczu kamery. Aby nadawac obraz nalezy ustawic przelacznik kamery na Play/Edit, co tez uczynilem, nastepnie wybralem na panelu dotykowym p-menu a nastepnie: menu: standard set: usb-ply/edt i ustawilem na usb stream. Wracajac do usb: udalo mi sie obejrzec na komputerze nagrany film, a wiec usb jednak dziala.Windows Xp posiada najnowszy sterownik DirectX.
Uruchamiam program USB Streaming tool i wciaz widac niebieski ekran, jesli odlaczam kamere pojawia sie komunikat, unable to detect kamera, wiec to kolejny dowod, ze usb dziala poprawnie a komputer reaguje na wlaczenie i wylaczenie kamery. Przy kazdej operacji instalowania system byl restartowany. W instrukcji obslugi pojawia sie sformułowanie: 1 Dla opcji [USB STREAM] w ustawieniach menu kamery wybierz pozycję „on” (wł.). W menu kamery oczywiscie nie ma takiej pozycji. Jest tylko: usb-ply/edt i ustawiam na usb stream, nie ma tam opcji: ON, czy OFF.
Korzystalem rowniez z funkcji: Video Capturing Tool i udalo mi sie skopiowac film z tasmy na dysk twardy komputera, wiec odrzucam problem z polaczeniem USB. probowalem rowniez nadawac obraz na czacie, ten sam problem, niebieski ekranik. Bardzo sie denerwuje, gdyz ta kamera ma opcje nadawania obrazu przez USB. Bardzo prosze o pomoc. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 09:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

:evil: Skopiuj jeszcze ten sam wątek 5 razy to napewno szybciej otrzymasz odpowiedź :evil:

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 09:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
:evil: Skopiuj jeszcze ten sam wątek 5 razy to napewno szybciej otrzymasz odpowiedź :evil:

Bez nerwow po prostu nie wiedzialem gdzie wkleic. Najlepiej zetnij mi glowe, moze wtedy poczujesz sie lepiej. Zycze milego dnia.

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 10:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

siwyyy77 napisał(a):

Bez nerwow po prostu nie wiedzialem gdzie wkleic. Najlepiej zetnij mi glowe, moze wtedy poczujesz sie lepiej. Zycze milego dnia.

Jak nie skasujesz tamtego posta to nie wiem czy tak nie zrobie 8)
I humor mi się poprawi :lol:

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 10:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
kamowielki napisał(a):
siwyyy77 napisał(a):

Jak nie skasujesz tamtego posta to nie wiem czy tak nie zrobie 8)
I humor mi się poprawi :lol:

Ot cała Polska. Pozdrawiam

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 13:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]