Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 16:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 PANOSONIC NV GS 35 czy NV GS 75 ??? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post PANOSONIC NV GS 35 czy NV GS 75 ???
hej rodacy !!

potrzebuje dość pilnie (na wczoraj :D ) info na temat wyboru kamerki: mam mianowicie możliwość do kupienia (legalnie zaznaczam i nie z jakichś sklepów zza granicy ale z polskich sklepów internetowych) kamerki: NV GS 35 za 1989 zł i NV GS 75 (wraz pakietem: 3 kasety, zapasowy akumulator i torba - wszystko made by panasonic) za 2699 zł(bez pakietu 2535 zł) - I TERAZ PYTANIE: która kupić? wiem że 75 ma już 3ccd i jest z wyzszej półki ale z drugiej strony to jeden z najtanszych modeli na tej półce - 35 za to ma pare bajerów, 30 x zoom optyczny i wydaje mi sie ze to kamera z nizszego poziomu ale za to max dopasiona. Zaznaczam ze kamere biore na wakacje i oprocz tychze zamierzam ja uzywac takze na imprezach rodzinnych, w plenerach itd - wiec profesjonalnie raczej nie :). Interesuje mnie głównie: - czy 3ccd naprawde AZ TAK polepsza obraz, czy 10 x zoom wystarczy, czy lampa do zdjec nocnych w 35 cos daje, czy ktorys z tych aparatow (a moze oba) maja wejscia i wyjscia do kompa (przegrywanie komputer-kamera i vice versa oraz kamera-video, kam-tv, tv-kam, video-kam itd). No i chyba ze cos innego polecacie w tej cenie : 2000-2500 zł

Pozdrawiam i prosze o duzo info :)[/b]

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 17:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://www.kupujemy.pl/items/_kameracyf ... _/0/_?cuid - tu masz wszystkie ceny. W pakiecie za 2595,-zł
Zdecydowanie dla Twoich potrzeb NV GS 75. na portalu hdtv.com.pl masz testy tych kamer / w newsach str.3-4/ sam porównaj.
Nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz .
pozdrawiam

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 18:57
Nowy
Nowy

hej kiki - byc moze nie umiem po prostu znalezc ale przegladalem te newsy i artykuly i ni kiepa nie moge znalezc tych testow 35 i 75 o ktorych mowiles - gdybys mial odrobine cierpliwosci i dal mi jakiegos linka :) i jesli mozesz (bo widze ze jestes expertem sadzac po twojej obecnosci na forum) napisz do mnie na gg (3929807) albo podaj swoje to mialbym pare pytan

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 20:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To jest różnica w cenie ponad 500 zł, kupiłem niedawno GS35 (wczesniej miałem 4 lata VHS Panasa i 3 lata Digital 8 Sony), oto moje wrażenia: kolory zimniejsze niż w sony, w końcu nie nagrywa się szum mechanizmu (wstyd sony :evil: ), wejść AV czy do kompa nie ma, wbudowana lampa oświetla twarz z 1-1.5 metra, nagrywanie w pomieszczeniach w normalnych warunkach czyli jakaś żarówka, świetlówka itp do przyjęcia, zoom x30 moim zdaniem przydatny do wartości ok x20 potem to już tylko sąsiadki można podglądać bez statywu ale x10 na kamerę to za mało (tyle to już aparaty foto mają) i na koniec bardzo dopracowana funkcja zrzutu przez USB a nie tylko firewire i firewire. A na marginesie to można się zapętlić :lol: :lol: GS35 a może GS75 a może GS140 itd, jeżeli mogę jeszcze pomóc to pytaj.Pozdrowienia.

wtorek, 28 czerwca 2005, 21:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

i na koniec bardzo dopracowana funkcja zrzutu przez USB a nie tylko firewire i firewire.

A co firewire gorsze...
To wymień programy za pomocą których przechwycisz materiał za pomocą USB, chyba nie potrzebuje palców u drugiej ręki do tej wyliczanki...

wtorek, 28 czerwca 2005, 21:43
Nowy
Nowy

hej Fragles - napisalem do Cie na "priva" ale gdybys nie dostal ponawiam tu na forum - owszem skorzystam z Twojej oferty pomocy:) - jesli mozesz to napisz do mnie na gg - mam pare pytan "na zywo": 3929807
pozdro

wtorek, 28 czerwca 2005, 22:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie gorsze ale USB ma każdy a z rozpowszechnianiem wersji 2.0 pojawią się programy a ten dostarczony z kamerą Panasa jest ok.

wtorek, 28 czerwca 2005, 23:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]