Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 16:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 NV GS11 czy może NV GS17 a może GR D270 Proszę o rade 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post NV GS11 czy może NV GS17 a może GR D270 Proszę o rade
Już jestem zmęczony szukaniem kamery. Wybór padł na JVC GR D270, bo chodź droższa od panasów o 300 to jest po prostu wypasiona no i opinie ma świetne. Poszedłem do neonetu i tam pobawiłem sie panasem gs17. Troche goły ale ten jojstick i menu mnie zaskoczyło. Pogadałem sobie z facetem co tam sprzedaje i rzczywiście gostek potwierdział że wieczorkiem to ona nie daje rady. Pokazał mi troche starszy model panasa gs 11. Nie ma "dżoja" i tak intuicyjnego menu jak gs11 ale za to ma pilota (a w zasadzie 2 bo jeden na kabelku a drugi noramlny), LEDy, softskin, no i kabelków miał więcej, ale nie miał colour night view. Facecik trochę mnie ceną zwiódł bo zaproponował mi 1299 zł za tą zabawkę. W internecie nie bardzo je można dostać, a jak już są to po 2000 . Więc zacząłem się zastanawiać co w niej takiego jest i czy może zmienić zamiary z JVC GR D270 właśnie na nią. Zostało by ponad 300 w kieszeni. I wszystkie dodatki miałbym za "friko". Powiem wam jeszcze że bardzo pozytywnie odebrałem tego "dżoja". Nie trzeba co chwile spoglądac gdzie się palcami naciska. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, a i z kamerą przyklejoną do dłoni się 24 godzin nie chodzi.
Doradzcie więc co mam zrobić. Zostać przy JVC, czy może tym Panasem sie zainteresować, a może czymś innym.

wtorek, 28 czerwca 2005, 21:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Twój wybor pierwszy jest dobry. GS 17 - dużo słabszy.
GS 11 - bym odpuscił - pewnie jeszcze stanieje -nie ta technologia/
Porownaj złącza i możliwości. sprawdź testy . Sam się przkonasz ,że opinie zadowolonych klientow ciężko uzyskać .
pozdrawiam

wtorek, 28 czerwca 2005, 22:05
Nowy
Nowy

Post Tak też zrobię.
Tak też zrobię. Kupię JVC, ale muszę sie jeszczez gdzieś nim pobawić. Nie ma koło MM a w sklepach widziałem tylko 240. Więc zostaje mi zabawa 240. Funkcje ma podobne tylko parę bajerów mniej.
Dzięki. Cześć.

środa, 29 czerwca 2005, 07:57
Nowy
Nowy

Post mam GR-D270
JVC GR-D270 - niestety nie ma joya - nie używa się menu przy nagrywaniu bo wchodzenie w menu trwa a ciekawe rzeczy mijają.
Wieczorkiem działa super - w ciemności w ogóle - można filmować przy świetle świeczki - dosłownie.
Pilot to dobra sprawa i bardzo przydatna - jest w komplecie.
Komplet wejść - to duży plus.
Jeżeli będziesz filmował w czasie wakacji w mrocznych pomieszczeniach (np kościołach) to jest dobry wybór.
Nie patrz na zjdjęci i szkoda forsy na kartę - nędza straszna - lepiej kupić aparacik.

piątek, 1 lipca 2005, 10:44
Bywalec
Bywalec

Mam GR-D270 juz 2 miesiac i nakrecilem wsumie ok 3 godzin i jestem zadowolony z kamery w celach jaki zamierzalem kupic a wiec utrwalac chwile podczas swoich podrozy. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie bylo kiedy nakrecilem film bedac w Francji w Pau tylko jeden dzien i czasu na zwiedzenie miasta zostalo mi tylko godzine i to od 23:30 czyli pelna noc. WYbralem sie w okolice zamku i starego miasta i nakrecilem troche filmu bazujac na oswietleniu ulicznym i lamp murow. Jakosc byla uwazam bardzo dobra (nie taka super jak pewnie kamerami z segmentu 3000- 4000 zl) bo nawet znajomi kotrym pokazalem film byli zadziwieni jak ladnie bylo widac zamek i okoliczne uliczki noca.

Ostatnio edytowano piątek, 1 lipca 2005, 15:41 przez kamera, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 1 lipca 2005, 13:00
Nowy
Nowy

Post Dzięki
Dzięki chłopaki, zamówiłem tego JVC 270 w Maximedi. Mam go mieć dzisiaj po południu. NApise jak się sprawuje. Cześć.

piątek, 1 lipca 2005, 13:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]