Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 04:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 pomocy: sony digital 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pomocy: sony digital 8
jestem początkującym posiadaczem kamery cyfrowej Sony digital 8 dcr-trv 255e, mam z nią kilka problemów, może uda mi się tutaj zdobyć rozwiązania

1. pod winXP ma problemy z kablem USB, podczas tworzenia VCDka coś przerywa i anuluje proces tworzenia, ściągnęłem uaktualnienia ze strony sony i dalej nic.
2. czy jest możliwość zrzutu filmu z tej kamery na twardziel?
3. ewentualnie jak poprawić jakość tworzonego VCD-ka, zainstalowałem tą kamerkę pod win98 i wszystko śmigało ok, 2 i pół godziny się męczył żeby wypalić VCD przez usb, ale zrobił, lecz jakość pozostawiała wiele do życzenia.

Niezmiernie prosze o pomoc

piątek, 1 lipca 2005, 14:25
Bywalec
Bywalec

Posiadam kamere Sony digital 8 dcr-trv 355e kiedys bawilem sie zrzutem na HD prze port USB, ale to byla wilka kicha (niska rozdzielczosc bodajze 340x220). Najlepiej jest kupic kontroler IEEE 1394 z kabelkiem (chyba, ze jest juz w plycie glownej) Cena to okolo 100 zl z jakims programem do obrobki filmow. Zaleta tego to pelna rozdzielczosc obrazu DV PAL 720*576 taka jaka jest rejestrowana w kamerze i mozliwosc pozniejszego tworzenia filmow na plytach DVD programami jak np Pinnacle 9+, ktory mozna sciagnac z sieci i potestowac przez 30 dni. Pozdrawiam

piątek, 1 lipca 2005, 15:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]