Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 12:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kamera JVC GR D295US 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera JVC GR D295US
Witam wszystkich bardzo sertdecznie i proszę o pomoc.Mój problem polega na tym,że za niedługo stane się właścicielem w.w. kamery wprost z USA.Instrukcja będzie w j.ang.Podobno do samego zgrywaania moge użyć prog.Ulead Video Studio 7.Mam doświadczenie odnośnie zgrywania materiału analogowego do formatu VCD.Materiał źródłowy zgrywałem bezpośrednio do formatu VCD(352x288)i dzieliłem na mniejsze pliki tematycznie,każdy odzielnie tytułując.Według mnie bardzo wygodny sposób.Łatwo jest znależć interesujący fragment,dociąć i nawet wysłać e mailem.Nie wiem jak to wygląda ze zgrywaniem z taśmy MINI DV.Podobno na 1h. materiału musze sobie wygospodarować ok 14GB wolnego miejsca.Chciałbym o ile jest to mozliwe w podobny sposób uzyskiwać materiał końcowy.CZY FORMAT SVCD LUB MPEG4 JEST MOŻLIWY DO UZYCIA,TAK ,ŻE JAKOŚĆ,A PRZEDEWSZYSKIM ROZDZIELCZOŚĆ NIE UCIERPI.Nigdzie nie potrafie znaleść w jakiej roz.zapisuje ta kamera(opisują tylko800000piks. i 520 lini(co to znaczy?)Gdzieś wyczytałem w opisach,że posiada 800000piks. brutto(to chyba jakiś absurdalny parametr)A może zgrywac w DVD z autoringiem.Mam wiele dylematów.Może ktoś z uprzejmych miłośników filmowania odpowiednio mnie ukierunkuje do mądrych artykułów,lub sam mi wyjaśni kilka spraw.Dzięki za zainteresowanie .Z poważaniem Stasiek11.

niedziela, 17 lipca 2005, 12:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]