Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 nie polecam sklepu, który wbrew nazwie rajem nie jest 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post nie polecam sklepu, który wbrew nazwie rajem nie jest
Witam

Wracam właśnie ze sklepu, w sumie, ze sklepiku w Przeźmierowie k/ Poznania - "foto-raj" i niestety opinię mam jak najbardziej negatywną. Chciałem kupić kamerkę JVC DF540, bo jako nieliczni mają ją w ofercie. Na początku musiałem stoczyć boje nad zobaczeniem kamery - Pan się tłumaczył, że prowadzą działalność głównie wysyłkową i to dlatego. Jak już w końcu dostałem ją w swoje ręce i mogłem zobaczyć za co mam tym ludziom zostawić prawie 2 tysiące, usłyszałem: "proszę ostrożnie, żeby Pan śladów PALUCHÓW nie zostawił". No dobra, nieważne powiecie. Stwierdziłem, że chcę kupić, ale poprosiłem, by kolo ją podłączył - chciałem mieć pewność, że jest sprawna - nie lubię potem latać i wymieniać. Pan odmówił, twierdząc, że jak ją podłączy to to już będzie kamera używana. Zgodził się podłączyć jeżeli najpierw zapłacę za kamerę. Po tym tekście grzecznie podziękowałem i wyszedłem. Nie polecam, nie wiem jak się spisują jako sklep wysyłkowy, ale jako stacjonarny są do bani. Trzeba uważać, żeby przypadkiem nic nie dotknąć - co za ludzie.

JVC GR-DF540E
Sony TRV 125E

środa, 20 lipca 2005, 17:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]