Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 08:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Sony DCR-HC1000 vs Panasonic PV-GS400 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Sony DCR-HC1000 vs Panasonic PV-GS400
Sony DCR-HC1000 vs Panasonic PV-GS400

będę bardzo wdzięczny za wskazanie zalet i wad tych kamerek i doradzenie, którą wybrać ...

środa, 20 lipca 2005, 18:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

GS-400 miałem 5 miesięcy nagrałem nią kilka wesel i trochę żałuję że nie zostawiłem jej sobie jako tej drugiej (w razie czego). W tym przedziale cenowym jest jedną z lepszych na naszym rynku. Choć kamera nie jest do robienia zdjęć to GS-400 radzi sobie z tym bardzo dobrze. Na obraz nie narzekałem. Do tej pory pokazuję wesela nią nakręcone i ludziskom sie podoba (aktualnie kręcę na VX-2100). Co do HC-1000 to miałem ją tylko w Markecie przez kilkanaście minut. Nagrałem kilka minut i obejrzałem w domu. Obraz ma ładny ciepły ale jest troche ciemniejsza od Panasia. Co dla mnie istotne nie dokupisz do niej większego akumulatorka niż jest w standarcie. Z tak małym akumulatorkiem trzeba ich mieć kilka na całą imprezę (albo dokupic zewnętrzną ładowarkę). Ja do swojej 2100 zapinam jeden duży i wracając do domu z wesela zostaje jeszcze ok 120- 140 minut. W tej kamerze(HC-1000) po prostu wiekszy nie wejdzie. Najlepiej idź do Marketu nagraj kilka minut na obydwóch i porównaj w domu. To tylko moje subiektywne oceny. Niech inni sie jeszcze wypowiedzą.

środa, 20 lipca 2005, 21:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]