Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 03:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 mam problem z kamerą SONY 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post mam problem z kamerą SONY
Do niedawna kamera nagrywa i wszystko było ok. Ostatnio zaczęłam zgrywać filmy na kompa i nagle po kilku dniach zabawy w przegreywanie zaczęło się coś dziać z obrazem. Jakoś dziwnie skacze trzeszczy itp. Na początku myślałam że to wina taśmy ale na każdej się tak dzieje. Są momenty gdy właśnie obraz dziwnie przeskakuje. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna. Ja podejrzewam głowicę, tylko nie wiem jak tak nagle mogło się zepsuć i dlaczego czasami jest wszystko w porządku a czasami się psuje...

poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:15
Nowy
Nowy

Post skakanie obrazu
Kiedyś miałem podobną sytuację ze skakaniem obrazu i "szumami" w obrazie. Poszedłem do serwisu i dowiedziałęm sięże muszę wywalić 600 zł na nową głowicę. Koleś z serwisu powiedział że głowicę rozwaliły kasety SONY (bo są za twarde czy jakoś tak).Niestety nie wiem czy to prawda bo facet z serwisu był dość nierozgarnięty. Z tymi kasetami czy nie ale na wszelki wypadek teraz nagrywam tylko na TDK. A co do tego że stało Ci sięto tak nagle to mnie teżsię stało dosłownie z jednego odtwarzania na drugie.

czwartek, 4 sierpnia 2005, 14:11
Nowy
Nowy

Post skakanie obrazu
Hej! Dzieki za odpo choc nie pocieszyla mnie ona :( zastanawiam sie tylko...bo ja nie uzywalam kaset sony tylko wlasnie TDK i ewentualnie panasonic i kamera nie byla duzo uzywana , nagralam moze w sumie 10 kaset 1 godzinnych. Ale coz bede misiala sie wybrac do serwisu jak problem bedzie sie powtarzal (bo czasami kamera dziala dobrze) tylko boje sie zeby jakiegos kitu nie wciskali, aby tylko na kase naciagnac

piątek, 12 sierpnia 2005, 11:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]