Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 17:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Pierwsze wrażenia - JVC GR DF 570 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pierwsze wrażenia - JVC GR DF 570
No to ja też sie pochwalę.
Wreszcie wybralem (jeszcze pomiedzy sony ,a panasonikiem)i kupilem JVC DF570 i jestem baardzo zadowolony :lol: ,
śliczniutka malutka , mimo to wygodna do tzymania.
Stabilizacja rewelacyjna i obalam wszystkie tezy ze zoom powyzej 10x nie jest przydatny bez statywu. Przy 15 (ba nawet do 17, 20) przy kreceniu z reki obraz ani troche nie skacze (no chyba ze ktos duuzo pije , albo za malo). Fajnie (nie wiem jak w innych kamerach) ze po otwarciu monitorka automatycznie sie wlacza. Bardzo spodobal mi sie tryb Live Slow rewelacyjnie to wygląda (szkoda ze nagrywa tylko chyba 2,3 sekundowe sekwencje ). Biphonic 3D Sound: tez jest fajne dzwiek staje sie bardziej przestrzenny ale minus ze trzeba zakladac do tegop nagrania specjalne sluchaweczki ktore maja wbudowane mikrofony.

Jasnosc obiektywu super :) w zasadzie na ognisku krecilem bez NightScope a jak jeszcze wlaczylem diode doswietlajaca to w calkowitych ciemnosciach mozna ludzi nakrecac (wiadomo ze nie powyzej 2,3 m). Jestem natomiast troche zawiedziony Digital Colour NightScope - podczas nakrecania na ognisku wszystko plywalo musialem kamere trzymac nieruchomo i w zasadzie ludzie takze nie mogli sie ruszac bo byly same mazy - nie wiem moze cos zle wlaczylem no ale tak bylo. Lepszy by byl zwykly noktowizor na zielono a nie kolor mialem stara kamere i tam byl noktowizor a tu taka lipa :?

To tyle co narazie moge powiedziec , niewiele jeszcze sie nia bawilem ale jak cos jeszcze zauwaze to dam znac.
Jak macie jakies pytanka to walcie :P

Romek

czwartek, 4 sierpnia 2005, 16:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Digital Colour NightScope działa ci poprawnie. Normalna najwolniejsza migawka w kamerach działa z prędkością 1/50s. Natomiast funkcja Digital Colour NightScope zwalnia migawke do prędkości 1/2s, o ile się nie mylę.
Ogólnie to taki bajer z filmowaniem w ciemnościach. Chyba że nie będziesz ruszał kamerą i filmował stateczne obiekty.

Pozdrawiam

czwartek, 4 sierpnia 2005, 18:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ta funkcja służy do nagrywania nieruchowych obiektów a kolorze.
Oczywiście ze statywu.
pozdrawiam

piątek, 5 sierpnia 2005, 01:55
Nowy
Nowy

kiki - to znaczy ze nie ma normalnego noktowizora (filmujacego w zielonych odcieniach)?
Czemu w starszych modelach kamer taki montowali a teraz z tego zrezygnowali?

piątek, 5 sierpnia 2005, 06:37
Nowy
Nowy

Post Funkcje nagrywania
Witam!

Noszę się z zamiarem zakupu takiej kamerki na potrzeby firmowe i mam kilka pytań:
- jakoś nie mogę się doszukać informacji czy ten model może nagrywać w systemie LP
- czy ktoś ma doświadczenia ze zgrywaniem materiału z tego modelu? I czy notebook sobie z tym poradzi? ;) (256MB pamięci, dysk 10GB do dyspozycji, procek 1400MHz)
- czy programy, które są dołączane do kamerki oraz do karty PCMI wystarczą do podstawowej obróbki

Pozdrawiam

wtorek, 18 października 2005, 13:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]