Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 17:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Panasonic GS 250 i GS 400 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panasonic GS 250 i GS 400
Witam

Szukam odpowiedzi, czy kamerki te mają "efekt zebry"? I jak z obsługą trybu 16:9? Bardzo proszę o odpowiedź, bo chce jak najszybciej coś kupić, a tych informacji nie moge znaleźć.

Pozdrawiam

kodar

sobota, 24 września 2005, 00:38
Stały bywalec
Stały bywalec

Post gs250-400
Witam! posiadam gs400 i zapewniam Cię , że 400-setka posiada efekt zebry i pełny tryb 16/9 , co do tego ostatniego dość dziwnie rozwiązał Panas bo na ekranie o zwykłych proporcjach obraz jest rozciągnięty ale łatwo można się przyzwyczić (dla zachowania pełnej rozdzielczości).W/g mojej wiedzy 250 posiada to samo tyle że ma mniejszy ekran do podglądu nie 3,5 cala tylko 2,5 (mogę się mylić).pozdrawiam wlodek.

niedziela, 25 września 2005, 09:56
Nowy
Nowy

Dziękuje za info. Myślę, że zdecyduje się na 400-tke. Włodku zadowolony jesteś z tej kamerki?

niedziela, 25 września 2005, 11:18
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re. 250-400
Witam moją opinię łatwo znajdziesz na forum - ogólnie O.K. potencjał super jak za tą cenę ale jeżeli ktoś myśli że przesiadka z prostego soniego gdzie podstawą jest tryb aoto jest proste to ja się do tej zabawy nie nadaję. Ostatnio na urlopie zobaczyłem paprochy na obrazie i szczęście że miałem pędzelek - a czyściłem przed wyjściem (przy sonym no problem nie widać) podstawa moim zdaniem to operowanie światłem i kadr super ale TO NIE TAKIE PROSTE! oczywiście ujęcia się da ogladać ale ja widzę potem intuicyjnie coś nie tak i diabli mnie biorą że zapomniałem o jakimś ustawieniu-korekcie. Proponuję sprawdz na rosyjskiej stronie videomax dobry test i kadry oraz 3ccd... . Powodzenia i pozdro wlodek.

niedziela, 25 września 2005, 17:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]