Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 09:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 PROSZE O POMOC, ZGRANIEZ KAMERKI NA KOMPA, WAZNE!!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post PROSZE O POMOC, ZGRANIEZ KAMERKI NA KOMPA, WAZNE!!!!!!
JESTEM TOATLNIE ZIELONY JESLI CHODZI O ZGRANIE NA KOMPA , MAM KAMERKE PANASONIC NV-DS29EG, NIE MAM KABLA FIREWIRE, I NIE MAM KARTY DO TEGO , ALE ODOBNO DA SIE ZGRAC POPRZEZ USB. W KAMERCE JEST JAKIES GNIAZDO Z NAPISEM PC, JEST OKRAGLE I WYGLADA JAK MINIJACK. WIEC MAM PYTANIE CZY DA SIE ZGRAC NA KOMPA Z TEJ KAMERKI POPRZEZ USB I JAKIE UZYC PROGRAMIKU??????

BARDZO PROSZE O DOKŁĄDY OPIS CO I JAK.

BARDZO DZIEKUJE ZA WSZYTSKIE ODPOWIEDZI.

poniedziałek, 3 października 2005, 12:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy podjałeś na początek tak ciężki "wysiłek" aby przejrzeć archiwum tego forum i skorzystać z wyszukiwarki :twisted: czy to już było za trudne? 8O

poniedziałek, 3 października 2005, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post ..
Niestety zostaje ci Fire Wire z kablem - koszt 50zł
Przez USB mają możliwosc niektóre kamery wyposażone w USB 2.0 od modelu GS-75 wzwyż, chyba nie wszystkie, tylko te najnowsze.
Napewno w GS75 się da bo tak właśnie zrzucam z pełną jakością DV.
Ale w instrukcji do w/w kamery jest to jasno wyjaśnione.
GS35 nie ma takiej mozliwości więc DS29 tymbardziej.

poniedziałek, 3 października 2005, 13:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy podjałeś na początek tak ciężki "wysiłek" aby przejrzeć archiwum tego forum i skorzystać z wyszukiwarki :twisted: czy to już było za trudne? 8O
no chyba nie liczyłeś, że ktoś piszący cały tekst z wciśniętym shiftem (pewnie dlatego tyle błędów) jest zdolny do korzystania z wyszukiwarki :twisted:

poniedziałek, 3 października 2005, 14:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No to może powinien zacząć od tego: http://prace.sciaga.pl/31180.html :wink:

poniedziałek, 3 października 2005, 16:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
JAK WIDZE TO TYLKO JEDEN INTELIGENTNY NORMALNY CZŁOWIEK ZNALAZŁ SIĘ NA TYM FORUM ( DZIĘKI inver )

A CO DO BŁEDÓW TO NIEKTÓRZY LUDZIE CIĘŻKO PRACUJĄ I SĄ CZASMI PADNIĘCI , I KAŻDY MOŻE SIĘ MYLIĆ
ALE CHYBA DAMIAN UWAŻA SIE ZA IDEAŁA. KURCZE A JA MYSLAŁEM ZE TO FORUM JEST PO TO ZEBY SOBIE JAKOŚ POMAGAC.

A CO DO ARCHIWUM TO PRZJRZAŁEM , I RACZEJ NIE BYŁO TAM NIC NA TEMAT USB I MOJEJ KAMERKI.
JAK WIDAc SA TU LUDZIE KTÓRZY NIE MAJĄ ZIELONEGO POJECIA O PEWNYCH RZECZACH . A CO DO WIELKICH LITER TO TAKI MAM STYL PISANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I TO CO WY MYSLICIE NA TEN TEMAT MAM GŁĘBOKO W DU.........

mIETEK JESLI CHCESZ PRZESYŁĄC LINKI DO JAKIS SCIAG TO ZAPISZ SIE NA FORUM JĘZYKA POLSKIEGO ................HAHAHAHAHAHAH

poniedziałek, 3 października 2005, 22:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mietek napisał(a):
no chyba nie liczyłeś, że ktoś piszący cały tekst z wciśniętym shiftem (pewnie dlatego tyle błędów) jest zdolny do korzystania z wyszukiwarki :twisted:

Poza tym jest specjalny klawisz służący do pisania wielkimi literami, którego nie trzeba trzymać wciśniętego cały czas. Istnieje coś takiego jak samouczek dla POCZĄTKUJĄCYCH (z którego trzeba umieć korzystać), informujący o tym, że jest to klawisz CAPS LOCK. Więc zamiast uczestniczyć tak AKTYWNIE na forum polecam dokształcenie w tak skomplikowanym, komputerowym świecie.

poniedziałek, 3 października 2005, 23:31
Bywalec
Bywalec

wtorek, 4 października 2005, 02:49
Moderator
Moderator

I TO CO WY MYSLICIE NA TEN TEMAT MAM GŁĘBOKO W DU.........

ślicznie, ślicznie...
Cytuj:
JAK WIDZE TO TYLKO JEDEN INTELIGENTNY NORMALNY CZŁOWIEK ZNALAZŁ SIĘ NA TYM FORUM ( DZIĘKI inver )

widocznie inni mają w głęboko w du......... takich zieleniaków.

wtorek, 4 października 2005, 04:06
Moderator
Moderator

wystarczy wpisać ten model w google i masz odpowiedź. np.
http://www.slashcam.de/info/USB-oder-Fi ... 18605.html
:lol:

nara

PS. w instrukcji nie napisali?

wtorek, 4 października 2005, 04:12
Moderator
Moderator

http://www.panasonic.pl/obsluga_klienta ... l=nvds29eg

wtorek, 4 października 2005, 04:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Więc zamiast uczestniczyć tak AKTYWNIE na forum polecam dokształcenie w tak skomplikowanym, komputerowym świecie.

Skoro jesteś taki inteligentny to dlaczego nie dokształciłeś się sam w takim "prostym świecie" jak montaż video?
:twisted:

wtorek, 4 października 2005, 06:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dokształcić? przecież on to właśnie robi.

ja mogę w takiej sytuacji zacytować przysłowie:
"Niepamięta wół jak cieelęciem był"

Pozatym, Mietku sądząc z twoich wypowiedzi, to masz wiedzę obszerną - wiesz gdzie jest wyszukiwarka.
Żałosne.
Czy ty naprawdęnie potrafisz udzielić normalnej odpowiedzi? To się robi wkurzające. Za wskazywanie wyszukiwarki powinien być ban z forum. Podawajcie (Mówię do wszystkich kierujących do wyszukiwarki) ludziom chociaż linka do wątka z podobnym problemem, a jeśli wam się nie chce, to się nie odzywajcie. A jeśli już chcecie koniecznie wspomnieć o swojej ulubionej części forum, to róbcie to po rozwiązaniu problemu.

wtorek, 4 października 2005, 08:06
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Już jakiś czas temu zauważyłem, że kultura odpowiedzi kolegów z dużą liczbą postów pod nick-iem jest dość wątpliwa. Co ciekawe często piszą, że są zmuszani do czytania głupich pytań. Ciekawe jak? Pewnie stoi ktoś z pistoletem przy ich głowach i krzyczy "czytaj ch..." albo jakoś tam.

Często też piszą, że te "głupie" pytania to tylko strata czasu. Dziwię się tylko dlaczego marnują tak wiele swego cennego czasu na wymyślanie "zabawnych", "pomocnych", 'merytorycznych" i co najważniejsze "uprzejmych"!!! - dodam więcej "bardzo uprzejmych" odpowiedzi. :oops:

pozdrawiam
i życzę wszystkim zielonym życzliwych (tym razem już bez cudzysłowu) odpowiedzi na ich pytania

wtorek, 4 października 2005, 08:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wszyscy którzy nic nie napisali w tym temacie to też debile, co?
Cytuj:
A CO DO WIELKICH LITER TO TAKI MAM STYL PISANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A słyszałeś o czymś takim jak netykieta.
Cytuj:
mIETEK JESLI CHCESZ PRZESYŁĄC LINKI DO JAKIS SCIAG TO ZAPISZ SIE NA FORUM JĘZYKA POLSKIEGO ................HAHAHAHAHAHAH
Ale zabawne, normalnie zniszczyłeś go tym tekstem, zrównałeś z ziemią. Mietek po tym ciosie już sie nie podniesie.
Cytuj:
Za wskazywanie wyszukiwarki powinien być ban z forum
Ban to powinien być za zadawanie bez przerwy takich samych pytań. Nt. zgrywania napisano już wszystko co było do napisania
Cytuj:
A jeśli już chcecie koniecznie wspomnieć o swojej ulubionej części forum, to róbcie to po rozwiązaniu problemu.
Coż mogę rzec, po prostu genialne

wtorek, 4 października 2005, 08:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona